Trzech Polaków na kolejnej gali MMA w Doncaster! Edzio na żywo!

Polacy na gali MMA w Doncaster

Zapowiada się gorący 'polski’ wieczór w The Dome! Dorian Baran (Doncaster), Daniel Śliwowski (Doncaster) oraz Oskar Somerfeld (Scunthorpe) wystąpią na kolejnej gali MMA, CSFC7 w The Dome 29-go marca.

Dorian Baran (18 l.) młody i bardzo obiecujący zawodnik MMA, który na co dzień trenuje w Charles Martin Martial Arts w Doncaster zmierzy się z doświadczonym Nickiem Leaning’iem (28 l) ze Scunthorpe, który ma już na swoim koncie 10 walk w formule MMA. Dla Doriana będzie to czwarty występ w karierze. Młody i bardzo obiecujący polski zawodnik z Doncaster wygrał poprzednie trzy walki z czego dwie przez poddanie.

Zapewne dużą niespodzianką dla polskiej publiczności będzie występ rapera Edzio, który specjalnie na tą okazje przyleci z Gdańska aby 29 marca w The Dome wykonać na żywo utwór 'Idę na wojnę’. Przy polskich słowach piosenki Edzia i tradycyjnie już z polska flagą na plecach Dorian Baran wyjdzie do swojego kolejnego w karierze pojedynku.

Kolejna polska walka wieczoru będzie pojedynek dwóch utytułowanych zawodników znad Wisły. Niepokonany dotąd Oskar Somerfeld będzie bronił zdobytego w zeszłym roku pasa CSFC w starciu z doświadczonym Danielem Śliwowskim. Ten pojedynek miał być jedna z głównych atrakcji poprzedniej gali MMA w The Dome w grudniu ubiegłego roku ale z powodu kontuzji zawodnika ze Scunthorpe pojedynek odwołano w ostatniej chwili.

Grudniowa impreza CSFC 6 w Doncaster okazała się jedna z najlepszych gal MMA w Wielkiej Brytanii w grudniu ustępując tylko sławnej BAMMA w Birmingham o 5% a walczący na niej Jack Grant z Grimsby zdobył tytuł UK/Irish Fighter of the month. 

Promotor MMA, firma Diamond Promotions, poinformował niedawno, że podpisana została umowa z jedną z krajowych stacji telewizyjnych na transmisję gali CSFC 7 w marcu. Wszystko na to wskazuje, że Doriana Barana, Daniele Śliwowskiego oraz Oskara Somerfelda zobaczymy także w telewizji!

Gorąco zapraszamy do The Dome na ten wieczór. Bilety na gale MMA CSFC7 dostępne są na stronie: http://www.the-dome.co.uk/concerts-events/sport/csfc-7-cage-fighting.html lub bezpośrednio u zawodników oraz w ich klubach w Doncaster i Scunthorpe.

Zobacz filmy z walk Polaków na poprzedniej gai MMA w Doncaster: https://www.doncaster.pl/artykuly/wielka-brytania/south-yorkshire/doncaster/Clients/867-filmy-z-walk-polakow-na-grudniowej-gali-mma-csfc6-w-doncaster.html

Polacy na gali MMA w Doncaster