Filmy z walk Polaków na grudniowej gali MMA CSFC6 w Doncaster.

Dorian Baran na CSFC6 w Doncaster, foto: dn4photography.co.uk

Aż pięciu Polaków wystąpiło na ostatniej gali MMA CSFC6 w The Dome. Wydarzenie, które miało miejsce 7-go grudnia 2013 w hali The Dome okazało się wielkim sukcesem przyciągając około 1600 osób w tym znaczna ilość Polaków kibicującym polskim zawodnikom.

Grudniowa impreza w Doncaster okazała się jedna z najlepszych gal MMA w Wielkiej Brytanii w grudniu ustępując tylko sławnej BAMMA w Birmingham o 5% a walczący na niej Jack Grant z Grimsby zdobył tytuł UK/Irish Fighter of the month.

Przypomnijmy, że na gali CSFC6 wystąpili Dorian Baran (Doncaster), Daniel Śliwowski (Doncaster), Marcin Prostko (Wakefield), Dawid Zań (Dewsbery) oraz Bogumił Zawół (Scunthorpe). W czterech pojedynkach w różnych kategoriach wagowych swoje walki wygrali Dorian Baran, Daniel Śliwowski oraz Marcin Prostko, który zdobył tez pas CSFC. Niestety debiutujący w wyższej kategorii wagowej Dawid Zań uległ swojemu przeciwnikowi a Bogumił Zawół w swojej pierwszej walce w karierze nie sprostał wymagającemu i doświadczonemu Marcinowi Prostko.

Miłym akcentem okazało się wyjście Doriana Barana, który przy polskiej piosence 'Idę na wojnę’ w wykonaniu rapera Edzio wyszedł do walki niosąc polska flagę.

Przypominamy, że zaplanowany na ostatnią galę pojedynek Oskara Somerfelda, posiadacza pasa CSFC z Danielem Śliwowskim został odwołany w ostatniej chwili z powodu kontuzji zawodnika ze Scunthorpe. Pojedynek obu utytułowanych zawodników odbędzie się podczas następnej gali 29-go marca. Wtedy też kolejny swój pojedynek stoczy mieszkający w Doncaster Dorian Baran. Więcej informacji na temat kolejnej gali MMA w Doncaster z udziałem Polaków dostarczymy już wkrótce.

Poniżej prezentujemy filmy z czterech walk Polaków na gali CSFC6 w Doncaster.

Dorian Baran vs Adam Garside

{youtube}ni303AlHaGI{/youtube}

Daniel Śliwowski vs Micky Oliver

{youtube}hfT_TB9op9Q{/youtube}

Bogumił Zawół vs Marcin Prostko

{youtube}BNutcsg2-R0{/youtube}

Sarfraz Yousaf vs Dawid Zan

{youtube}7k0GnJlwmHk{/youtube}