170 nowych miejsc pracy magazynie Aldi w Doncaster

Aldi planuje zatrudnić ponad 170 osób w swoim magazynie w Doncaster okresie od teraz do końca roku. Oferta obejmuje zarówno stanowiska na pełny etat, jak i part time w Centrum Dystrybucji Regionalnej w Goldthorpe. Pensje sięgają nawet 17,24 funta na godzinę.

W zeszłym miesiącu czwarta co do wielkości sieć supermarketów w Wielkiej Brytanii ogłosiła również rekrutację na ponad 450 stanowisk w sklepach w Yorkshire, w tym na stanowiska Asystenta Sklepu oraz Kierownika Sklepu.

Ten nabór pracowników stanowi część ogólnokrajowego planu ekspansji Aldi, który zamierza otworzyć średnio co tydzień jeden nowy sklep w Wielkiej Brytanii do czasu Świąt Bożego Narodzenia.

Kelly Stokes, Dyrektor Rekrutacji w Aldi UK, powiedziała: „W miarę naszego wzrostu i przyciągania nowych klientów, potrzebujemy jeszcze więcej pracowników w naszych placówkach dystrybucyjnych, aby wszystko było możliwe.

„Oprócz korzyści związanych z opieką zdrowotną i stylem życia, bycie częścią zespołu Aldi oznacza świetne warunki pracy. W tym ekscytującym okresie dla firmy istnieją również realne możliwości awansu.”

Po dwóch podwyżkach wynagrodzeń dla pracowników magazynowych zatrudnionych na godzinę w 2022 roku, Aldi dodatkowo podniósł stawki płac w lutym 2023 roku o nawet 20% więcej niż w tym samym czasie w poprzednim roku. Większość stanowisk w centrum dystrybucji to Wybieracze Towarów Magazynowych, a ci pracownicy otrzymują minimalną stawkę 13,18 funta na godzinę – wzrost z 11,48 funta w styczniu 2022 roku.

Osoby zainteresowane pracą w firmie Aldi mogą składać swoje podania na stronie www.aldirecruitment.co.uk/warehouse-transport.