Polskie MMA podbija Doncaster.

Aż pięciu polskich zawodników zobaczymy na grudniowej gali MMA w Doncaster.

 

Dorian Baran (Doncaster), Marcin Prostko (Wakefield), Oskar Somerfeld (Scunthorpe), Daniel Śliwowski (Doncaster) i Dawid Zań (Dewsbury) to potwierdzone przez organizatorów gali CSFC,  nazwiska pięciu (kolejność alfabetyczna) polskich zawodników walczących na grudniowej gali MMA w Doncaster.

The Dome znane jest polskim miłośnikom MMA z poprzednich walk Polaków a organizatorzy gali CSFC miło wspominają doping polskich fanów podczas poprzednich zawodów. Dominic Gibbs, promotor gali CSFC spodziewa się w grudniu jeszcze większej ilości polskich kibiców, którzy przyjadą dopingować lokalnych zawodników polskiego pochodzenia.

Podczas ostatniej gali CSFC w Doncaster (lipiec 2013) walką wieczoru było spotkanie pomiędzy młodym, mieszkającym w Scunthorpe Oskarem Somerfeldem a doświadczonym Jamesem Bateman’em, mającym na swoim koncie występy dla UFC. „Wspominam tę walkę bardzio boleśnie, przyjałem dużo ciosów i nie spodziewałem się, że mój przeciwnik będzie tak silny fizycznie” powiedział nam Oskar Somerfeld, który wygrał ten pojedynek i zdobył pas CSFC.

7 grudnia przeciwnikiem Oskara Somerfelda w walce o pas będzie mieszkający w Doncaster, doświadczony i utytułowany Daniel Śliwowski, który przed tą walką nastawiony jest bardzo optymistycznie. „Sport jest otwarty, każdy może wygrać i każdy może przegrać” mówi popularny w Doncaster 'Śliwa’, który goraco zaprasza do The Dome na swoja walkę.

Konkurs: dwa bilety na grudniowa galę CSFC w The Dome do wygrania!

Dość zapracowany jest z kolei Dorian Baran, który przed grudniową galą w The Dome ma jeszcze jeden zaplanowany pojedynek na gali MMA w Leicester 16 listopada. „Myślę, ze na grudniową gale w The Dome przyjdzie dużo polaków co będzie dla nas dobrym dopingiem i pociągnie nas do przodu” powiedział wychowanek Charles Martin Martial Academy w Doncaster, Dorian Baran.

Przed grudniową gala MMA w The Dome rozmawialiśmy z promotorem gali CSFC oraz z trzema polskimi zawodnikami:

{youtube}ZhQLv58qKYY{/youtube}

 

Więcej informacji

Gdzie: The Dome, Doncaster Lakeside, Bawtry Roadd, Doncaster, South Yorkshire DN4 7PD

Kiedy: 7 grudnia 2013

Bilety: 30 funtów, dostępne na stronie https://www.doncasterticketoffice.co.uk.  Można tez kontaktować się z samymi zawodnikami w sprawie rezerwacji biletów lub z redakcja portalu Doncaster.pl pod adresem email info@doncaster4u.pl.

Na gali CSFC, która odbędzie się w The Dome 7 grudnia zaplanowano w sumie 18 walk. Wszystkie zapowiedzi walk i informacje można sprawdzać na profilu CSFC na Facebook: https://www.facebook.com/CombatSportFC

„Polskie’ walki wieczoru to:

Oskar Somerfeld vs Daniel Śliwowski

Adam Garside vs Dorian Baran

Marcin Prostko vs Mitchell Richards

Dawid Zań vs Sarfraz Yousaf

Zapraszamy!

Polacy na gali MMA w Doncaster

Poniżej prezentujemy kilka filmów z poprzednich walk Polaków, niektóre na poprzednich galach CSFC w The Dome:

Oskar Somerfeld vs James Bateman

{youtube}oBQBky-sILM{/youtube}

Ian Potter vs Marcin Prostko

{youtube}C8INQSMbYyk{/youtube}

Dorian Baranvs Danny Gillespie

{youtube}axnlReq-1e4{/youtube}

Dawid Zań vs Robbie Nicholson

{youtube}DsML2kIznLc{/youtube}