Nawet 9 nowych miejsc pracy na lotnisku Robin Hood w Doncaster.

Robin Hood Airport

Robin Hood Airport rekrutuje nowych pracowników.

Początek sezonu letniego to tradycyjnie już okres wzmożonych przygotowań na lotniskach. W ciągu kolejnych kilku miesięcy obserwowany będzie wzrost lotów do 'ciepłych’ krajów. Połączenia, które zawieszane są na okres zimowy będą niedługo wznawiane na popularnych trasach turystycznych.

Doncaster Robin Hood Airport to stosunkowo 'młode’ lotnisko, które w ostatnich latach bardzo się rozwinęło i za sprawą którego poprawiła się też pozycja ekonomiczna miasta Doncaster oraz całego South Yorkshire.

Dziś lotnisko w Doncaster to ważny punkt na mapie dla mieszkańców Europy Wschodniej a także popularne miejsce odpraw turystycznych do Hiszpanii, Portugalii, Grecji czy Turcji.

Obecnie Robin Hood Airport pracuje nad przywróceniem swojego Airport Operations Centre, do którego prowadzenia potrzebować będzie nawet do 9 osób.

Szczegóły dotyczące nowych miejsc pracy oraz informacje na temat jak aplikować o pracę na lotnisku na stronie: http://www.robinhoodairport.com/corporate-community/jobs/current-vacancies-at-the-airport/terminal-operations-assistants