Edzio wystąpi na żywo na gali MMA w Doncaster.

Już za miesiąc kolejny gorący wieczór MMA w Doncaster. Na gali CSFC7, która 29 marca odbędzie się w The Dome wystąp trzech polskich zawodników oraz… Edzio, raper z Gdańska, który do Doncaster przyleci na specjalne zaproszenie jednego z zawodników.

>> Wygraj bilety na CSFC7 w Doncaster! <<

Poprzednie edycje CSFC w Doncaster okazały się bardzo popularne wśród fanów MMA. Dobra organizacja oraz wysoki poziom zawodów wzbudzają dużo zainteresowania także wśród polskiej lokalnej społeczności. Wszystko to za sprawą wysokiego poziomu oraz rezultatów osiąganych przez ciężko trenujących polskich zawodników. Podobnie jak poprzednio i tym razem nie obędzie się bez 'polskich’ walk oraz polskich kibiców. Dorian Baran (Doncaster), Daniel Śliwowski (Doncaster) oraz Oskar Somerfeld (Scunthorpe) to trzy polskie nazwiska, które już zostały potwierdzone przez organizatorów.

Edzio zaprasza na CSFC7 w Doncaster!

{youtube}-xQbo7uAwFo{/youtube}

Poza sportowymi emocjami polskich kibiców czeka także zaplanowany na ten wieczór i potwierdzony przez organizatorów występ polskiego rapera. Edzio przyleci do Doncaster na specjalne zaproszenie Doriana Barana, który tradycyjnie już wychodzi do pojedynku w towarzystwie zagrzewających do walki rytmów i słów piosenki rapera z Gdańska, co zawsze spotyka się z gorącym przyjęciem polskiej publiczności. Tym razem Edzio osobiście występem na żywo zagrzeje do walki polskiego zawodnika.

Polacy na gali MMA w Doncaster