Długo oczekiwana nowa droga na lotnisko w Doncaster

Budowa nowego połączenia na lotnisko oraz rozwój sektora prywatnego dostarczy nowych możliwości i rozwiązań dla lokalnych firm.

 

Finningley and Rossington Regeneration Route Scheme (FARRRS) organizują spotkanie „Meet the Buyer”, które może powiększyć potencjał lokalnych firm, oraz zawrzeć nowe kontrakty, co za tym idzie stworzyć nowe miejsca pracy. 

24 października na terenie lotniska Robin Hood można było spotkać się z  przedstawicielami firmy Carillion, kontrahentem wybranym poprzez Urząd Miasta na budowę nowej drogi dojazdowej do Robin Hood Airport. Można było wziąć udział w dyskusji i dowiedzieć się jakie wymagania są stawiane innym firmom – podwykonawcom.

Przedstawiony będzie plan rozwóju  firmy Peel Group wraz z lotniskiem Robin Hood, Harworth Estates and Verdion. Jest to ogromna szansa na budowę relacji i połączenia sił w rozwoju rynku z głównymi deweloperami w okręgu i zacieśnienie interesów w przyszłości. Zainteresowane przedsiębiorstwa będą mogły  zasięgnąć wszelkich potrzebnych informacji.

Wiele lokalnych przedsiębiorstw, które już skorzystało z imprezy „Mee the Buyer” wyciągnęło wiele korzyści i podpisało kontrakty dla swoich firm, były to miedzy innymi: Cooper Lighting, Elite Shopfitters, Magills Painting Contractors, Norking Aluminium, Solutions4Cleaning i Togel Contractors.

Firmy zainteresowane współpracą, proszone są o kontakt z Ian Guy w Business Doncaster team, pod numerem telefonu 01302 737447, lub kontakt mailowy: ian.guy@doncaster.gov.uk.  Liczba miejsc jest ściśle ograniczona, wymagana wcześniejsza rezerwacja.