Warsztaty BritPol – zobacz jak było

britpol doncasterW środę 3 grudnia 2008 w The Hub, siedzibie Doncaster College odbyły się warsztaty przedsiębiorczości zorganizowane przez BritPol.

BritPol we współpracy z Business Link Yorkshire zaprosił na to spotkanie przedstawiciela firmy Sugarcane Creative jednej z najszybciej rozwijających się agencji marketingowej i designerskiej w Yorkshire. Craig Birch jest jednym z założycieli tej agencji i obecnie pełni funkcję client services director.
Podczas trwającego ok 90 minut spotkania Craig mówił dużo na tematy związane z biznesem, otwieraniem własnej firmy oraz wypunktował absolutne podstawy z tym związane. Obalonych zostało też kilka mitów, które trapią każdego przyszłego przedsiębiorcę.Craig Birch
Nikt z osób, które pojawiły się na spotkaniu zorganizowanym przez BritPol nie znalazł się tam przypadkowo. Jak się okazało każdy z gości albo planował otworzenia własnej firmy w przyszłości albo już ją prowadził. Wszyscy uważnie słuchali co Craig miał do powiedzenia i aktywnie włączali się w dyskusję. Po spotkaniu nadażyła się okazja by swobodnie „przy herbacie” pozozmawiać z uczestnikami seminarium i prowadzącym warsztaty. Była to znakomita szansa na nawiązanie nowych cennch kontaktów i podzielenie się własnymi doświadczeniami.
BritPol planuje więcej podobnych spotkań dla osób myślących o prowadzeniu własnej działalności w UK.
 
Kontakt z BritPol:
www: www.brit-pol.co.uk
email: ania@britpol.co.uk
Kontakt z Sugarcane Creative:
www: www.sugarcanecreative.co.uk
email: craig@sugarcanecreative.co.uk
wlasna firma