Virgin uruchamia loty balonem z Doncaster!

Loty balonem z Cusworth Hall! Juz wkrótce wszyscy będą mogli zobaczyć Doncaster z lotu ptaka.

Wspaniała wiadomość dla wszystkich mieszkańców Doncaster i  nie tylko! Już od marca tego roku mieszkańcy Doncaster będą mogli zobaczyć swoje miasto z lotu ptaka. Rozpoczął się bowiem sezon lotów balonem, którego głównym sponsorem jest firma Virgin. Ogromny czerwony balon będzie zabierał wszystkich chętnych z terenów przepięknego, położonego na wzgórzu z widokiem na Doncaster, Cusworth Hall w Cusworth.

Pasażerwonie będą przelatywać miedzy innymi nad Doncaster Racecourse, River Don a nawet Keepmoat Stadium. Cena przelotu balonem będzie uzależniona od trasy przelotu i dnia, w którym będziemy chcieli lecieć. Ceny zaczynają się od 79 funtów a długość lotu to około 1 godzina.

Miłośnicy wrażeń będą mogli wziąć czynny udział w przygotowaniu balonu do lotu, a po jego zakończeniu będą mogli nawet wypić lampkę szampana! Wręczone zostaną także certyfikaty podpisane przez pilota.

Do wyboru są różne opcje przelotu balonem. Można nawet wybrać się tylko “we dwoje” na romantyczny przelot na wybranej przez nas trasie. Ceny pakietu zaczynają się od 239 funtów.
Można również zrobić komuś prezent urodzinowy i wykupić pakiet urodzinowy dla dwóch osób – cena pakietu od 269 funtów, lub dla jednej osoby 149 funtów. Dla wszystkich miłośników “wschodu słońca” firma przygotowała specjalny pakiet – cena przelotu dla jednej osoby od – 119 funtów.

Na pokład balonu można bedzie zabrać dzieci w wieku od lat 7, a osoby poniżej 16 lat będą musiały być pod opieką osoby dorosłej. Kobiety w ciąży oraz osoby po niedawno przebytej operacji nie będą mogły wejść na pokład balonu. Maksymalna liczba osób podczas przelotu to 10-16 osób.

Łącznie do wyboru jest około 100 miejsc na terenie Angli, Szkocji i Walii skąd możemy rozpocząć wielką przygodę lotu balonem!

Więcej informacji na : www.virginballoonflights.co.uk