Trzecie miejsce Doncaster Hawks na turnieju w Londynie

2 czerwca w Londynie odbył się Letni Turniej Młodzików 2013 zorganizowany przez London Eagles F.C. Wzięła w nim udział drużyna Doncaster Hawks do lat 12.

W sumie drużyn miało być 8, ale w ostatniej chwili jedna z nich zrezygnowała z przyjazdu w efekcie czego rywalizacja toczyła się pomiędzy 7 drużynami.

Po wyjściu z grupy Doncaster Hawks przystąpili do meczu ćwierćfinałowego, który wygrali  2 – 1 awansując do kolejnej fazy turnieju. Emocje rosły z minuty na minutę. Po krótkiej przerwie młodzi piłkarze przystąpili  do meczu półfinałowego, w którym po zaciętej i bardzo wyrównanej walce niestety ulegli  drużynie London Eagles White 1 – 2 i ostatecznie zakończyli turniej na 3 miejscu.

Wszyscy otrzymali medale oraz pamiątkowe dyplomy – radość była ogromna, ale jeszcze większą niespodzianką okazał się fakt wyróżnienia naszej drużyny nagrodą The Fair Play Award London 2013.

Piękny puchar oraz medal odebrał trener Dominik Prałat a nagrody wręczał Pan Piotr Małecki, przedstawiciel organizacji  „Czerwona Kartka Rasizmowi” – pod takim hasłem rozgrywany był cały turniej. Po oficjalnym zakończeniu zorganizowaliśmy prawdziwą sesję zdjęciową dla naszych zawodników i zawodniczek.

Organizacja turnieju była na medal, pogoda jak na zamówienie, zabawa doskonała, wielkie emocje i wiele radości. Przedstawiciele klubu Doncaster Hawks dziękują organizatorom za zaproszenie i oczywiście wszystkim zawodnikom i zawodniczkom za walkę i piękne wrażenia.