Trwają poszukiwania zaginionej Magdaleny Charciarek z Doncaster.

Trwają poszukiwania Magdaleny Charciarek z Doncaster
Trwają poszukiwania Magdaleny Charciarek z Doncaster

Magdalena (27 l.) ostatnio widziana była w środę (30.09) kiedy to wyszła z domy przy Cookson Street na Balby i udała się w kierunku miasta.

Minął już tydzień i pomimo apeli ze strony Policji oraz w mediach społecznościowych Polka nie odnalazła się.

„Od momentu zaginięcia Magdaleny współpracujemy z jej rodziną, przeprowadziliśmy lokalne poszukiwania oraz opublikowaliśmy apele w mediach społecznościowych” powiedziała Natalie Shaw z Doncaster District Police dodając, że obawy o bezpieczeństwo Polki wzrastają z każdą godziną.

Magda prawdopodobnie nie ma dostępu do konta bankowego ani telefonu a w momencie zaginięcia mogła posiadać przy sobie około 10 funtów w gotówce.

Magdalena ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy, niebieskie oczy oraz długie jasno brązowe włosy. Ostatnio ubrana była w szarą kurtkę, niebieskie dżinsy typu skinny, niebieską koszulkę, długi czerwony szal oraz nosiła okulary. Miała też przy sobie czarna skórzana torebkę.

Policja apeluje o wszystkich posiadających informacje o miejscu pobytu Magdaleny Charciarek o kontakt pod numerem 101 podając  numer sprawy 1218 z dnia 30.10.2015

Trwają poszukiwania Magdaleny Charciarek z Doncaster
Trwają poszukiwania Magdaleny Charciarek z Doncaster, foto: South Yorkshire Police