Sixth of July wystąpili na żywo w klubie Cask Corner w Doncaster – galeria zdjęć.

Polska grupa rockowa z Doncaster po raz kolejny wystąpiła na żywo przed swoją publicznością. Sixth of July ściągnęli do Cask Corner dużą grupę publiczności czym pokazali, że grupa ich fanów rośnie z dnia na dzień.

 

Przypomnijmy, że polska grupa w składzie Jaro Sobon (wokal), Lukasz Żurkowski (gitara), Patryk Król (gitara), Krzychu Krzych (bas) oraz Marcin Barna (perkusja) powstała zaledwie w ubiegłym roku i swoim graniem bardzo szybko zjednała sobie duże grono wielbicieli.

Dziękujemy wszystkim za bardzo liczne przybycie. Jest nam bardzo miło że mamy tak duże wsparcie w swoich okolicach. Przed nami jeszcze dwa występy w Sheffield i Peterborough po czym na chwilę znikamy z życia publicznego aby robić swoje i wrócić z nowym materiałem i płytą.” – powiedział po koncercie Łukasz Żurkowski, gitarzysta zespołu.

’Dziękujemy za tak liczne przybycie na nasz koncert. Staraliśmy się dać z siebie wszystko ale niestety nie udało się uniknąć kilku niezależnych od nas problemów technicznych. Jesteśmy  zadowoleni z naszego występu. Zdajemy sobie jednak sprawę że  jesteśmy jeszcze młodym zespołem i czeka nas jeszcze wiele pracy.” – dodaje Patryk Król, gitarzysta Sixth of July.

Galeria zdjęć z sobotniego koncertu Sixth of July w Doncaster: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.797346136943345.1073741838.161459840531981