Remont drogi A60 pomiędzy Tickhill i Wadworth potrwa 6 tygodni.

Prace drogowe rozpoczną się 15 lipca. Zobacz trasę objazdową.

Droga A60 z Doncaster do Worksop na odcinku pomiędzy Tickhill i Warworth będzie remontowana przez 6 tygodni. Prace drogowe, które rozpoczną się 15 lipca mają związek z obsuwającym cię od kilku lat gruntem pomiędzy Wellingley Lane i Wadworth Bar Farm, na którym to odcinku od prawie dwóch lat obowiązuje ograniczenie prędkości.

Tymczasowe światła zostaną rozstawione na remontowanym odcinku w poniedziałek 15 lipca i przez 5 tygodni kontrolować będą ruch pojazdów umożliwiając prace drogowe po czym 19 lipca ten sam odcinek drogi zostanie zamknięty na tydzień.

Podczas ostatniego tygodnia prac kiedy droga będzie zamknięta na trasie Doncaster – Tickhill obowiązywać będzie objazd drogą A631 Sunderland Street / Bawtry Road, B6463 Stripe Road, A638 Bawtry Road, A18 Carr House Road, A630 Balby Road and A60 Sandford Road / Tickhill Road.

Pojawią się też zakłucenia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej na tej trasie. Więcej informacji o rozkładach jazdy autobusów na stronie www.travelsouthyorkshire.com lub pod numerem 01709 515151.