Relacja z wizyty na Keepmoat Stadium

Młodzi piłkarze Doncaster Hawks odwiedzili stadion piłkarski w Doncaster.

Przełożone z 27 lipca zwiedzanie Keepmoat Stadium w Doncaster odbyło się w piątek (23.08). Liczna grupa zawodniczek i zawodników z drużyny Doncaster Hawks wraz z trenerem i rodzeństwem wybrali się na wycieczkę po stadionie miejscowej drużyny Doncaster Rovers. Obiekt sportowy został udostępniony dla zwiedzających dzięki uprzejmości przedstawicieli Doncaster Rovers oraz Doncaster Rovers Community Sports & Education Foundation. Współorganizatorem wycieczki był portal Doncaster.pl.

Foto: facebook.com/DoncasterHawks

W ramach wycieczki goście zobaczyli szatnie zawodników drużyny Rovers oraz gości, pomieszczenie, w którym zawodnicy rozgrzewają się przed meczem, przeszli tunelem na stadion, zasiedli na ławkach dla trenerów i zawodników rezerwowych a nawet na miejscu komentatorów sportowych. Było na prawdę dużo wrażeń, a prowadzący wycieczkę spisali się doskonale odpowiadając na pytania gości.

Foto: facebook.com/DoncasterHawks

Na koniec organizatorzy sprawili wielką niespodziankę przynosząc puchar zdobyty przez Doncaster Rovers w ostatnim sezonie 2012-2013 za zwycięstwo w League One.