Poszukiwani świadkowie dzisiejszego śmiertelnego wypadku na autostradzie M18 w okolicach Doncaster.

Dzisiejszy wypadek na M18, w którym zginęła jedna osoba zamknął autostradę na kilka godzin powodując gigantyczne korki w mieście.

 

Do wypadku doszło dziś rano (08.02) około godziny 7.00 na autostradzie M18 pomiędzy skrzyżowaniami numer 2 i 3 w okolicach Doncaster. W wypadku, w którym uczestniczyło kilka samochodów śmiertelnych obrażeń dostał 53-letni mieszkaniec Gilberdyke w Humberside.

Przypuszcza się, że mężczyzna został potrącony przez inny samochód po tym jak wysiadł z niebieskiego samochodu marki Ford Focus, który z w jakiś sposób obrócił się i stanął w poprzek na środkowym pasie autostrady. 26-letni kierowca innego samochodu, zielonego vana marki Ford Transit nie zdołał ominąć stojącego w poprzek Forda Focusa i śmiertelnie potrącił jego kierowcę.

W wypadku uczestniczyły też dwa samochody ciężarowe i 4 inne samochody osobowe. Pozostali kierowcy odnieśli mniejsze obrażenia i żadnemu z nich nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja prosi świadków wypadku oraz kierowców, którzy mogli widzieć opisywane samochody jadące autostrada przed wypadkiem o kontakt z South Yorkshire Police pod numerem 101 podając  numer referencyjny 125 z dzisiejszą datą.