Polski sklep z obuwiem i akcesoriami dla dzieci w Doncaster

Foto: kids-land.co.uk

Z pewnością nie jednego z rodziców ucieszy wiadomość, że od nie dawna w Doncaster  możemy kupić wysokiej jakości buciki polskiej firmy “Bartek”. Nowo otwarty sklep Kids Land  mieści się przy Netherhall Road w sąsiedztwie „polskich” sklepów i oferuje szeroką gamę obuwia w różnych rozmiarach butów dla naszych maluchów. Bogaty asortyment obejmuje zarówno buty zimowe, wiosenne ,kapcie i wszystko w bardzo przystępnych cenach. Ponadto do nabycia są również czapeczki oraz książki dla dzieci, a od nowego roku sklep planuje poszerzenie swojego asortymentu o firanki oraz ozdoby komunijne.

 

Obuwie Bartek

Firma Bartek znana jest w Polsce wielu rodzicom i produkuje wysokiej jakości obuwie dziecięce. Unikalne i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane przy produkcji obuwia BARTEK to m.in. wkładka antygrzybiczna i antybakteryjna B-FRESH oraz Dry&Go – chroniące stopę dziecka przed drobnoustrojami, elementy odblaskowe – gwarantujące lepszą widoczność na drodze po zmierzchu, czy też membrana SYMPATEX REFLEXION – zapewniająca 100% wodo-i wiatroszczelności przy jednoczesnej optymalnej oddychalności. Nowa membrana to zmniejszenie utraty ciepła ciała nawet o 3,6 oC.

 

 

Więcej:

Adres: 85 Nether Hall Road, Doncaster, DN1 2QA ( na przeciwko Post Office, Donny Maxi Food).
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek  10.00 -17.30  (od stycznia sklep będzie zamknięty w poniedziałki), sobota  10.00- 16.00, niedziela 10.00 – 14.00.
Strona internetowa: www.kids-land.co.uk