Polski serwis komputerowy w Doncaster

PC SIMON SERVICENie zważając na kryzys gospodarczy polski serwis komputerowy odważnie atakuje lokalny rynek w Doncaster.

Nowa polska firma PC Simon Service oferuje duży zakres usług komputerowych i pomimo dużej konkurencji ze strony brytyjskich firm zdobywa coraz większą popularność. Szymon Piątkowski, doświadczony technik informatyk z Gdańska, postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom polskich klientów i świadczy usługi na terenie Doncaster.

 

Firma pomimo podstawowych usług takich jak naprawa komputerów czy usuwanie wirusów profesjonalnie doradza w sprawach związanych z zakupem nowego sprzętu czy modernizacją naszego komputera. Znaczy to, że jeśli chcemy ulepszyć nasz komputer lub kupić nowy, dopasowany do naszych potrzeb, PC Simon Service zbuduje go dla nas. Wydaje się to bardzo pomocne, szczególnie w czasach kiedy wybór sprzętu na rynku jest gigantyczny i nie trudno jest się zgubić przebierając oferty. Inną sprawą jest fak, że bardzo trudno jest samemu dobrać właściwe komponenty w taki sposób aby były one w pełni kompatybilne i wykorzystane przez nasz komputer. Dość powszechnym problemem w dobie internetu są wszelkiego rodzaju wirusy i złośliwe oprogramowanie, które może narobić wiele szkód w naszych komputerach.

 

„Dużo klientów dzwoni do nas wtedy kiedy komputer przestaje już zupełnie reagować, zamiast wtedy gdy pojawią się pierwsze oznaki obecności wirusa” – mówi Szymon Piątkowski. „Wbrew powszechnej opinii, że pozostaje już tylko formatowanie dusku i instalacja nowego systemu, jest jeszcze dużo możliwości by uratować nasze dane i przywrócić stabilność starego systemu” – dodaje Szymon.

 

Wszystkie usterki i problemy z naszymi komputerami można zgłaszać na adres email pcsimonservice@gmail.com lub pod numerem tel 07856709927.