Polska organizacja networkingowa w Doncaster

Polish Business House to nowo-powstała organizacja networkingowa, której zadaniem jest wspieranie istniejącego biznesu, jak i pomoc w otwarciu nowej działalności gospodarczej.

Polish Business House Doncaster

Jako, że jesteśmy jedną z najliczniejszych społeczności w Wielkiej Brytanii, naturalnym stało się to, że zaczynamy zakładać tu własne firmy i właśnie dla takich osób kierowana jest oferta Polish Business House.

W dniu 25 kwietnia 2013 r. odbyło się pierwsze spotkanie otwierające comiesięczny cykl wykładów, seminariów i spotkań networkingowych. Do polskiej restauracji THE CITY przybyło ponad 40 przedsiębiorców, zawitały osoby nie tylko z Doncaster, znaleźli się również goście z Leeds, Bradford, Londynu, a nawet przybyli przedsiębiorcy z Polski specjalnie na otwarcie organizacji.

Po mowie inauguracyjnej Dariusza Karpowicza, wykład o celach i idei networkingu przeprowadziła Pani Krystyna Czerwińska (English Language Centre), następnie Pani Joanna Maria Sroka (Biuro Rachunkowe Omega) wprowadziła nas w tajniki systemu podatkowego w Wielkiej Brytanii, kolejnym mówca był Pan Szymon Piątkowski (Krazy Tools), który poprowadził wykład o zastosowaniu mediów społecznościowych w marketingu. Pan Dawid Kawecki na przykładzie prowadzonego przez siebie portalu „Aktywniuk” opowiedział o praktycznym zastosowaniu social media marketingu. Ostatnimi mówcami byli: Dariusz Malacha i Piotr Maruszak, którzy to opowiedzieli o możliwościach inwestowania w nieruchomości w Wielkiej Brytanii oraz o wykorzystaniu lokali mieszkaniowych w wynajmie.

Po części oficjalnej były nieformalne rozmowy networkingowe pomiędzy uczestnikami
spotkania, nawiązano wiele nowych kontaktów biznesowych, jak i towarzyskich, wymieniano
się praktycznymi poradami, a nawet nawiązano współpracę biznesową.

Polish Business House organizuje spotkania w każdy ostatni czwartek miesiąca, miejsce i czas spotkania zawsze będą publikowane na stronie internetowej organizacji, jak i na jej profilach w portalach społecznościowych takich jak +Google, Facebook i Twitter.