Pierwsze spotkanie polskiej grupy AA w Doncaster

Samotność, brak pracy, izolacja, stres… z różnych powodów sięgamy po alkohol, nad którym łatwo i szybko można stracić kontrolę. Problem alkoholowy dotyka na emigracji wiele osób.

Pierwsze spotkanie polskiej grupy AA w Doncaster odbędzie w sobotę 26-go czerwca o godzinie 15.00 w sali kościoła St Peter in Chains przy Chequer Road w Doncaster, DN12AN.

Pomagając innym pomagaj sobie

Inicjatorem spotkania jest Tadeusz, który jeszcze za czasów pobytu w Polsce popadł w nałóg alkoholowy ale dzięki pomocy innych i swoim samozaparciu nie pije już od 17 lat. W utrzymywaniu abstynencji w Polsce pomagała mu też praca dla ludzi uzależnionych. Pomagając innym pomagał sobie. Tadeusz od 2 miesięcy mieszka w Doncaster i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami z tymi, którzy potrzebują podobnej pomocy.

Niestety Tu w Doncaster nie ma takiej grupy pomocy, polskojęzycznej. Nikogo tu za bardzo nie znam. Chciałbym aby było inaczej. Znam problem z autopsji, nie z książek i opowieści ale z własnego życia. Potrzebuję innych osób a myślę że i Ci inni potrzebują mnie.” – mówi Tadeusz.

Wszystkie osoby przybyłe na sobotnie spotkanie i wszystkie ewentualne wypowiedzi zostaną na zawsze anonimowe.

Osoby zainteresowane sobotnim spotkaniem mogą skontaktować się z Tadeuszem pod numerem telefonu 07448747891 lub emailowo  t.brzoza1@o2.pl.

Gdzie:  Sala kościoła St Peter in Chains, Chequer Road, Doncaster, DN12AN

Kiedy: sobota, 26.04.2014, godz. 15.00