Nowa siedziba lokalnej agencji mieszkaniowej.

Galley PropertiesGalley Properties jedna z najszybciej rozwijających się agencji nieruchomości w Doncaster zmieniła swoją siedzibę. W oficjalnym otwarciu uczestniczyli m. in. Sean O’Driscoll – trener Doncaster Rovers FC oraz Jos Van Nieuwstadt – jeden z zawodników.

Shean O'Driscol, Jos Van Nieuwstadt oraz Teresa Galley„Oficjalne otwarcie nowej siedziby to kolejny krok do przodu by zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę. Od samego początku dbaliśmy o jak najlepsze relacje z naszymi klientami. Nowe biura na pewno przypadną do gustu wszystkim naszym lokatorom i tym, którzy dopiero myślą o nowym mieszkaniu” mówi Michał Ufniak – Assistant Branch Manager.
Podczas ceremonii otwarcia zaproszeni goście – przedstawiciele klubu Doncaster Rowers FC – dokonali ceremonialnego przecięcia wstęgi i rozlosowali kilka nagród dla lokatorów i landlordów.  Michał Ufniak i Sean O'DriscollW obecności wszystkich gości Sean O’Driscoll rozlosował m.in. pięknie oprawioną i podpisaną przez zawodników koszulkę DRFC oraz podwójne zaproszenie na mecz Doncaster Rovers – Crystal Palace. Pieniądze z zakupionych losów zasiliły konto charytatywnej organizacji Freed Beeches z Worksop.
Nieruchomości
Galley Properties z dnia na dzień powiększa portfolio nieruchomości, żeby sprostać zapotrzebowaniu swoich klientów. W ofercie tej agencji znaleźć można duży wybór mieszkań i domów do wynajęcia w różnych dzielnicach Doncaster.
Michał Ufniak i Mark WilliamsonUbezpieczenie zawartości mieszkania
Galley Properties we współpracy z Endsleigh Insurance oferuje także możliwość ubezpieczenia zawartości swojego domu. „Mieszkania wielu z nas często stają się łupem złodzieji, szczególnie gdy zostawione bez opieki kiedy jesteśmy w pracy. Dobrym rozwiązaniem jest ubezpieczenie jego zawartości co może być tańsze niż przypuszczamy” mówi Michał. Wjecej informacji o tym ubezpieczeniu można znaleźć na stronie Galley Properties .
Klikając w link poniżej i wypełniając prosty formularz w kilka minut można otrzymać cenę takiego ubezpieczenia.
Kontakt
Galley Properties zaprasza wszystkie osoby szukające mieszkania do swojej nowej siedziby przy:
244a Balby Road
Doncaster
DN40NE
mapa
Wszystkie dostępne nieruchomości można zobaczyć na stronie www.galleyproperties.co.uk.
Polskojęzyczna ogsługa dostępna jest pod numerem telefonu 01302 570 470 po wybraniu numeru wewnętrznego 203.
Tel: 01302 570 470 ex.203
Wszystkie pytania można też kierować na adres email: michal@galleyproperties.co.uk