Napad z nożem na sklep na Balby. Policja poszukuje świadków.

Do napadu doszło w małym sklepie spożywczym na rogu Earlesmere Avenue.

 

5 grudnia dwoje mężczyzn dokonało napadu z nożem w dłoniach na sklep w dzielnicy Balby, dokładnie na rogu ulicy Earlsmere Avenue. Policja poszukuje świadków zdarzenia. Obaj mężczyźni mieli zakryte twarze, jeden z nich trzymał duży nóż kuchenny, którym groził sprzedawczyni i zażądał by ta wypełniła torbę papierosami. Gdy kobieta zrobiła to co chcieli, wybiegli ze sklepu i uciekli wzdłuż ulicy Earlsmere Avenue ze swoim łupem.

Mężczyzna, który trzymał nóż jest opisywany jako biały, szczupły, mający około 19 – 20 lat, posiadał lokalny akcent, był ubrany w spodnie dresowe i szarą bluzę z kapturem z białymi napisami Abercrombie na rękawach. Drugi napastnik to także biały mężczyzna, miał ubrany czarny lub granatowy płaszcz z dużym logo na plecach, i bluzą z kapturem pod spodem.

Policja prosi, że jeśli ktokolwiek widział lub wie kim są mężczyzn, czy posiada jakiekolwiek informacje i proszony jest o kontakt z lokalnym oddziałem, powołując się na sprawę nr 720 lub pod numerem telefonu 0800 555 111