Masz 16-17 lat? Weź udział w programie NCS i zdobądź doświadczenie niezbędne w życiu i pracy.

NCS to niepowtarzalna szansa dla młodych ludzi z Doncaster na zdobycie życiowych umiejętności i nawiązanie nowych znajomości.

Jeśli masz 16-17 lat i jesteś osobą gotową na zdobycie nowego doświadczenia i spędzenie lata w nowym otoczeniu to program NCS jest dla ciebie.

National Citizen Service

National Citizen Service (NCS) to program mający na celu umożliwienie młodym ludziom zdobycia niezbędnego w późniejszym życiu i pracy doświadczenia jakim jest praca w zespole. Przy współpracy z Doncaster Rovers Foundation, NCS zaprasza młodych ludzi z Doncaster i okolic do wzięcia udziału w tym unikalnym programie.

Program

3 tygodniowy obóz NCS rozpocznie się 5 sierpnia 2013. 130 osób w wieku 16-17 lat spędzi tydzień w Lake District, tydzień w Kingswood Dearne Valley i tydzień w Doncaster.

  • Tydzień 1 – Lake District (Różne aktywności i sporty np. kajaki)
  • Tydzień 2 – Kingswood Dearne Valley (Szereg aktywności dla młodzieży np. wspinaczka)
  • Tydzień 3 – Doncaster (Udział w dowolnych projektach np. malowanie graffiti )

Pomiędzy każdym tygodniem programu młodzież wraca na tydzień do domu.

Koszt

Program NCS w większej części finansowany jest przez The Football League Trust całkowity koszt programu to 25 funtów! (Zapisanie do programu kosztuje 50 funtów. Po zakończeniu każdy otrzyma 25 funtów z powrotem). W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie i opieka.

Jan Budtz, przedstawiciel Doncaster Rovers Foundation i były zawodnik Doncaster Rovers w latach 2005-2007, w krótkim wywiadzie dla naszego portalu zachęca młodych Polaków do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji:

{youtube}4yIGxnTFz18{/youtube}

Jak się zapisać?

Liczba miejsc jest ograniczone. Osoby chętne do wzięcia udziału w programie proszone są o kontakt pod numerem 01302 764663 lub o wysłanie emaila na adres jan.budtz@doncasterroversfc.co.uk lub info@doncaster4u.pl.

Krótki film promujący National Citizen Service

{youtube}1_7H1V7PH9c{/youtube}

Dodatkowe informacje

Doncaster Rovers Foundation: http://www.drfc-community.co.uk/ncs.aspx

NCS: http://www.ncsyes.co.uk

Profil na Facebook: https://www.facebook.com/NCSDoncaster