Choć echa mijającego kryzysu gospodarczego jeszcze nie milkną a rynek pracy wciąż nie jest dla nas 'przyjazny’ Pan Szymon Piątkowski z Doncaster na brak zajęcia nie narzeka.

Właściciel dobrze znanego i cenionego w naszym mieście serwisu komputerowego PC Simon Service postanowił otworzyć sklep z narzędziami!

KRAZY TOOLS to znajdujący się w samym centrum miasta sklep z narzędziami dla DIY jak i profesjonalnym sprzętem a także z urządzeniami do budowy instalacji CCTV. Jego współwłaścicielami są: Szymon i Chris (Właściciel firmy Night Hawk Security CCTV).

“Zdecydowaliśmy się otworzyć ten sklep, gdyż brakuje w centrum Doncaster miejsca gdzie można by kupić niedrogie narzędzia dla majsterkowiczów, nasz oferta tworzona jest przez naszych klientów, zbieramy informację od nich o zapotrzebowaniu i natychmiast zamawiamy z hurtowni wszystko czego potrzebują” – mówi Szymon Piątkowski.

W ofercie sklepu można znaleźć podstawowe narzędzia dla domowych majsterkowiczów, specjalistyczny sprzęt dla bardziej wymagających użytkowników (suwmiarki, gwintowniki, narzynki, kątowniki, poziomice laserowe itp.) oraz sprzęt ogrodniczy. Już w niedalekiej przyszłości firma planuje powiększyć powierzchnię sklepową i poszerzyć swoją ofertę o wysokiej klasy elektronarzędzia. Obecnie głównie ze względu na niewielką powierzchnię użytkową stoiska takie narzędzia sprowadzane są na zamówienie choć na stanie sklep posiada podstawowe modele wiertarek i wkrętarek.

„Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna cenowo, często zdarza się, że nowe narzędzia sprzedajemy taniej, niż indywidualni sprzedawcy używanych narzędzi na tzw. Carboot`ach, nasi angielscy klienci już to zauważyli i powoli tworzy się grupa stałych klientów” – dodaje Szymon.

Oczywiście na miejscu przyjmowane są zlecenia dla usług z zakresu naprawy komputerów (PC SIMON SERVICE), jak i instalacji monitoringów wizyjnych CCTV.

Firmę KRAZY TOOLS doceniono na znanym polonijnym portalu Moja Wyspa http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/26091/UK-Nie-brakuje-przedsiebiorczych-Polakow. Informacje o sklepie można też znaleźć brytyjskiej prasie i na stronie Success Doncaster.

Sklep znajduje się w hali WOOL MARKET (BOX nr 111).