polskie uslugi transportowe

Viewing 3 posts - 31 through 33 (of 33 total)
  • Author
    Posts
  • #3728
    BOOKARNIA
    Participant

    Po pierwsze prosze mnie nie obrażać a po drugie każdy powinien być mistrzem w swojej dziedzinie widocznie ty jesteś amatorem
    Jestem tylko ciekawa czy prowadząc usługi transportowe osób posiadasz:

    -foteliki dla dzieci w każdym wieku
    -ubezpiecznie Comprehensive
    -Breakdown Cover and Liability Insurance
    pozdrawiam

    #3731
    taxi24
    Participant

    I kto tu kogo obraza.To ty pierwszy zaczales.Zajmij sie tym w czym jestes najlepszy.Zeby zaspokoic twoja ciekawosc to posiadam foteliki do przewozu dzieci i odpowiednie ubezpieczenie.Czy ty czasem w polsce za komuny nie byles ORMO-wcem,bo tak sie wszystkim interesujesz.Zanim zaczniesz pisac kolejny bzdurny post zobacz jaki byl temat.Zauwazylem ze wszystkie tematy na forum polonii koncza sie wyzwiskami,obelgami itp.Moze MODERATOR zakonczy ten wydawalobysie ciekawy temat.Dziekuje i zycze wszystkim uczestnikom korzystania z tanich i w milej atmosferze przejazdow polska taksowka.Niema sensu dalej sie rozpisywac bo z tego co tu piszecie wynika ze wolicie jezdzic angielskimi taksowkami.

    #3732
    BOOKARNIA
    Participant

    ja ciebie nie wyzywam ale jak nie masz innej taktyki obrony to trudno po raz kolejny pokazałeś swoją kulturę osobistą , i proponuję zarejestrowanie firmy i wyrobienie licencji jeżeli już wszystko posiadasz i jesteś najlepszy i niezawodny
    Pozdrawiam i życzę samych udanych i owocnych tras , bo nikt na forum kto prowadzi usługi przewozu osób w tak chamski sposób odpowiada na posty
    a wsiadajac do angielskiej taksówki mam pewność że ona przyjedzie i dowiezie mnie na miejce nawet jak się auto zepsuje(samochód to tylko rzecz która się ma prawo zepsuć)

Viewing 3 posts - 31 through 33 (of 33 total)
  • The topic ‘polskie uslugi transportowe’ is closed to new replies.