polskie uslugi transportowe

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 33 total)
  • Author
    Posts
  • #3713
    sebastian zaremba
    Participant

    [b]zik24 napisane:[/b]
    [quote]Nie potrzebuję kalkulatora by sobie to obliczyć to raz a dwa stawki za przewóz osób mogą sobie ustalać licencjonowani przewoźnicy ,jak chcesz to proponuję abyś podszedł sobie do Doncaster Council zdał egzamin i opłacił licencje na rok 2000 funtów a puźniej możesz się tu wytrząśać. A jak jesteś taki obliczony to ciekawe czy wiesz ile kosztuje oferowanie takich usłóg bez licencji,jak już się dowiesz to przelicz czy ci się to opłaci.
    Pozdrawiam.[/quote]

    poczytaj sobie ile kosztuje licencja

    http://www.doncaster.gov.uk/Business/Licensing/Licences/Private_Hire_Drivers_Licence.asp

    jesli nadal twierdzisz ze 2000 t znaczy ze czytac nie potrafisz 🙂

    #3714
    BOOKARNIA
    Participant

    przez telefon komuś powiedzieć w twarz? a po drugie jest różnica pomiędzy dorabianiem a zdzieraniem z ludzi kasy którzy nie znają języka,pewnie sami nie znacie języka i dlatego dorabiacie w taki sposób…do seby a jak twoje prawko na ciężarówkę zdałeś już ?a z forum wynika że osoba zik24 gdy tobie radziła jak zdobyć prawko na ciężarówkę i pracę to było ok i piszesz że jest kretynem bez prawka…a na innym forum ci napisał że jęzdzi ciężarowymi autami od 11 lat z czego 5 lat w uk …pozdrawiam

    #3715
    sebastian zaremba
    Participant

    tu nie chodzi o to co napisal na innym forum,tylko to ze chyba nie wie jaka jest różnica miedzy polakami oferującymi przewozy z lotniska po doncaster.
    jesli samolot laduje po 20 to za transport do centrum płacisz 14 funtów na balby 18 na edlington wyjdzie juz jakies 30 funtów. wieiec jesli wiekszosc osób za kurs po doncaster bierze 10 funtów (przynajmniej u mnie jest taka cena) to kto zdziera?
    ja czy angielska taksówka????

    #3716
    BOOKARNIA
    Participant

    Nie ma sensu się kłucić każdy ma prawo do dorobku za stawkę jaką sobie sam ustali…ja też dorabiam opiekując się synem mojego sąsiada który jest licencjonowanym taksówkarzem:) i wiem jakie są stawki na taxi…mam nadzeję że twój biznes będzie bardziej korzystny niż mój gdzie rówież postawiliśmy na polaków :)a do lotniska na szczęcie mam 10 min pieszo spacerkiem:))pozdrawiam

    #3717
    taxi24
    Participant

    Swiadcze uslugi od dluzszego czasu i w ostatnim okresie zauwazylem ze coraz wiecej jest polskich przewoznikow.tylko dlaczego niektorzy nie potrafia dodac ogloszenia od siebie tylko sciagaja tresc od innych.

    #3718
    z doncaster
    Participant

    Hej, to ja mam pytanie skoro jestescie tu w kupie, ile bedzie mnie kosztowała polska taxi na lotniko do manchesteru na lot o 6 rano, 5 osób w tym troje dzieci?

    #3719
    taxi24
    Participant

    Hej,ja mam 5-cio osobowy samochod i na lotnisko do Manchesteru wzialbym przynajmniej 60 funtow.Wczesna pora mnie nie zniecheci.Napewno napiszesz ze to za drogo i masz tanszy transport.Podziwiam tych co jezdza po kosztach paliwa,nie wiem dlaczego i jaki maja w tym interes(pewnie sie nudza w domu).Ja do niczego nie zmuszam.A Ty ile bierzesz za taki kurs,bo widze,ze tez sie oglaszasz?

    #3720
    taxi24
    Participant

    I co aneta76?Zadalas pytanie i cisza?

    #3721
    z doncaster
    Participant

    cisza bo czasu nie miałam, ja sie nigdzie nie ogłaszam chyba cos ci sie pomyliło a pytam bo wybieramy sie rodzina do pl i szukamy transportu na lotnisko dal calej piątki a co do ceny to nie jest tragicznie 60, że tak powiem do przełkniecia:)

    #3722
    taxi24
    Participant

    Oglasza sie jakas Aneta jako taxi calodobowo,myslalem ze to Ty(niewazne)niestety nie pomoge Ci poniewaz mam za maly samochod.Moge wziac max.4 osoby.Nie spodziewalem sie ze cena bedzie do przyjecia,nie tak jak dla niektorych pismakow na tym forum.Ciekawe czy mozna sie dostac z Doncaster do Manchesteru autobusem na 6 rano na lot ha ha.Za 2.90.

    #3723
    BOOKARNIA
    Participant

    mistrzu taxi24 przestań się wyśmiewać z innych bo niezastapiony nie jesteś,nie tylko ty masz auto w doncaster…

    #3724
    BOOKARNIA
    Participant

    a w sposób w jaki odpisujesz na forum innym świadczy o twojej kulturze osobistej , i życzę ci samych udanych i owocnych tras z takim podejściem do klijenta:))

    #3725
    Urszula
    Participant

    [b]taxi24 napisane:[/b]
    [quote]Hej,ja mam 5-cio osobowy samochod i na lotnisko do Manchesteru wzialbym przynajmniej 60 funtow.Wczesna pora mnie nie zniecheci.Napewno napiszesz ze to za drogo i masz tanszy transport.Podziwiam tych co jezdza po kosztach paliwa,nie wiem dlaczego i jaki maja w tym interes(pewnie sie nudza w domu).Ja do niczego nie zmuszam.A Ty ile bierzesz za taki kurs,bo widze,ze tez sie oglaszasz?[/quote]

    Po kosztach paliwa moze jezdza tacy, co np. podwoza swoich znajomych 😉

    #3726
    z doncaster
    Participant

    Taxi24 nie jednemu psu na świecie burek…a nawet jesli ktos podwozi kogos po kostach paliwa to chyba nie twoja bolaczka bo i nie za twoje wiec po co głupi komentarz?
    podbijam temat, na doncatser ogłasza sie mnóstwo przewozników a jak przyjdzie co do czego to nie ma kto jechac..oj nie dobrze

    #3727
    taxi24
    Participant

    Mistrzem to moze ty jestes w sobie znanej dziedzinie i nie odpisuj na posty ktore ciebie nie dotycza.Wcinasz sie jak majtki w dupe.Nie oceniaj czy ktos jest kulturalny czy nie po jakiejs wypowiedzi,bo o tobie mozna powiedziec,ze raczej do szkoly nie lubiles chodzic.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 33 total)
  • The topic ‘polskie uslugi transportowe’ is closed to new replies.