Ciaza porod Rotherham

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 60 total)
  • Author
    Posts
  • #6077
    kasia
    Participant

    Ooo no to sie ciesze ze podchodza do badania tak jak w pl:) a pamietasz nazwisko lekarza? Nie byl to przypadkiem dr Lesny?

    #6078
    Agata Sworowska
    Participant

    jest ich tam dwóch ja byłam u Tomasza Jakóbka tego drugiego nie wiem

    #6080
    kasia
    Participant

    Ten drugi dr Lesny jest w Hull szanowanym konsultantem ginekologii.na oddziale ginekologiczno polozniczym jest najwazniejszy.z tego co wiem;)

    #6087
    Agata Sworowska
    Participant

    ja wizyta 🙂

    #6088
    Agata Sworowska
    Participant

    jak wizyta 🙂

    #6090
    kasia
    Participant

    Hej. 5/6 tydz bardzo wczesna ciaza ledwo serduszko bylo widac.patrzylismy na ekran to czasem bylo je widac jak bije a czasem stawalo nieruchomo.ale lekarz powiedzial ze bardziej jest na tak ze wszystko ok.dzisiaj mam juz pierwsza wizyte u poloznej 😉 dziekuje ze zapytalas;)

    #6091
    Agata Sworowska
    Participant

    gratuluję 🙂 ja idę w czwartek do położnej

    #6092
    kasia
    Participant

    Dziekuje a Ty juz kolo 11tyg tak ? A jak sie czujesz? Ja od rana do wieczora mdlosci. nie mialam tak przy pierwszej ciazy.

    #6093
    Agata Sworowska
    Participant

    tak właśnie zaczął się 11 tydzień 🙂 u mnie też masakra tak od 10 maja miałam może jeden, dwa dni spokoju a tak cały czas mam mdłości.przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości nawet sie siostry dopytywałam czy coś mi było bo to już trochu czasu minęło w końcu 15 lat .przy drugiej miałam na początku a potem wszystko ustało no i było to zły znak bo poroniłam. więc choć te mdłości nie są miłe to cieszę się bo to dobry znak że jest oki .

    #6125
    kasia
    Participant

    no wlasnie tez czytalam ze lepiej dla ciazy zeby byly mdlosci …to jednak wole je miec; (

    #6134
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    ja całą ciąże mieszkalam w Luton, w 7 przeprowadziłam sie do Barnsley.. rodziłam w Barnsley, co do porodu to jestem zadowolona z opieki, za raz po przyjezdzie przy 4 cm rozwarciu polozna spytala sie mnie jakie chce znieczulenie itd, byla caly czas przy mnie, odpowiadala na wszystkie pytania, a bylo ich duzo, bo to byl pierwszy porod 🙂 niestety porod zakonczyl sie cesarka ze wzgledu na komplikacje, polozna caly czas byla przy mnie i trzymala mnie za reke, poki nie przyszedl moj partner 🙂 takze porod wspominam bardzo dobrze 🙂 jak i opieke przed porodem w szpitalu i u poloznej..

    #7170
    Ewelina Kulesza
    Participant

    Hej dziewczyny, czytam wasze wypowiedzi na temat porodow. Ja niedlugo sie przeprowadzam do Rotherham, teraz jeszcze jestem w Polsce. Moj narzeczony pracuje tam, ale ja nie mam pracy i na poczatku planuje zajsc w ciaze, a dopiero pozniej po roku, jak wszystko bedzie w porzadku, odpukac,poszukac prace. Moje pytanie jest takie: czy ja mam prawo do bezplatnego korzystania z NHS? Zwlaszcza, ze nie bede tam dlugo i zadnych skladek nie bede placila, ubezpieczenie ma jedynie moj narzeczony. Wiecie jak to wyglada od tej formalnej strony?

    #7171
    Kicia
    Participant

    Pierwsze co musisz wyrobić incurance Number to potrzebne jest do podjęcia jakiejkolwiek pracy . I będziesz mieć ubezpieczenie póżniej się zarejestruj w jakiejś przychodni w ciąży dostaniesz kartę NHS i leki za darmo przez 9 miesiecy a po dziecko będzie miało też za darmo . Ja wyrobiłam mojej 6miesiecznej córci i mężowi Europejską Kartę ubezpieczeniową jak jade do PL zebym nie płacila za lekarza .A co do przeprowadzki ja bym z chęcia z Rotherhamu uciekła tu się zrobiło takie biedne miasto i bardzo dużo tych brudasów cyganów eh….. ale czekam może dostaniemy dom to już jakoś zboleje , Powodzenia z zajściem jak czekałam na córcie 2 lata łatwo nie było pamietaj jak się planuje to nie wychodzi powodzenia

    #7674
    calineczka
    Participant

    A ja z mężem dopiero staram się o dziecko. Ale fajnie poczytać opinie innych mam- jak to jest:) Nie mogę sama się doczekać

    #7879
    Dominika
    Participant

    Witam wszystkie mamy:) Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tutaj zagląda. Mam pytanie odnośnie drugiej cesarki… Czy któraś mama ma jakieś doświadczenia i mogłaby się ze mną nimi podzielić? Pierwszą cesarkę miałam z powodu preeclampsji (zatrucia ciążowego), dziecko było bardzo małe (zaledwie 1600g). Teraz jestem w 25 tyg, mam nad sobą konsultanta ze względu na ciężką pierwszą ciążę i obecnie konflikt serologiczny. Chodzę na spotkania do konsultanta w szpitalu w Doncaster ( czasem jest to dr Lawal Bappa, czasem jakiś hindus). Chciałabym mieć drugą cesarkę. Upierają się, żebym próbowała porodu naturalnego. Jednak uważam, że nie jest to dla mnie dobre rozwiązanie. W ciąże zaszłam rok po pierwszej cesarce. Czy mam prawo domagać się cesarki? Chodzi mi tutaj o prawne aspekty. Czy mam prawo nie zgodzic się na poród naturalny ze względu na ryzyko pęknięcia macicy?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 60 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.