Ciaza porod Rotherham

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 60 total)
  • Author
    Posts
  • #6017
    Kinga
    Participant

    Witam
    Ja w UK urodziłam już 2jke dzieciaczków nie mogę narzekać na opiekę. Co do samego porodu to jak tylko przyjechałam to się pytali czy będę się decydować na jakieś znieczulenia wiec to myślę bez problemu.Wiec położna miałam cały czas pod ręka i wszystko pod kontrola:-) Po porodzie opiekę tez miałam bardzo dobra moja córcia miała male problemy ale zostały za zegnane;) A co do powrotu do domu po rodzie nie musi on być obowiązkowi zaraz po 2 czy 3 godzinach bo wystarczy ze nie wyrazisz na to zgody. A opiekę w czasie ciąży tez miałam dobra. dobrze wspominam pierwsza ciąże bo miałam komplikacje i swoje przeszłam wiec opiekę miałam dobra:-)Pozdrawiam i wszystkiego dobregoi

    #6019
    Agata Sworowska
    Participant

    hej byłam w ostatni piątek w Poldent Dental Care w Wakefield
    tu masz stronkę http://www.poldent.co.uk/
    i jestem bardzo zadowolona , lekarz super bardzo miły wygadany więc dużo mówił o mojej ciąży , co robić itp. nie trzeba było zadawać dużo pytań sam udzielał informacji.:) miałam badanie i usg koszt to 50 wizyta i 30 usg. ale ja jestem bardzo zadowolona , ponieważ trochu się uspokoiłam i przekonałam się że jest wszystko ok. a tego mi było potrzeba po wcześniejszych problemach.

    #6020
    Agata Sworowska
    Participant

    no właśnie późne usg i kontrola to jest minus ale jak mi Pan doktor powiedział w szpitalu na pogotowiu jak poszłam ze coś się dzieje nie tak w 12 tygodniu ” to natura a oni nie walczą z naturą i nie ratują tak wczesnych ciąż ”
    ale nie ma co miało być co było
    pozdrawiam

    #6028
    Kicia
    Participant

    Ja za 4tyg mam termin bede rodzila w rotherhamie:)

    #6029
    Kicia
    Participant

    O cesarce na zyczenie to mozesz zapomniec ja chcialam a msm wade wzroku i astegmatyzm i bede rodzila naturalnie u nich to nie problem

    #6043
    kasia
    Participant

    tak myslalam jesli chodzi o cesarke.. ja po pierwszym porodzie mam troszke zle wspomnienia wiem ze jesli bedzie to mozliwe poprosze o epidural.ostatnim razem mialam skurcze krzyzowe bol nie do opisania normalnie wylam do ksiezyca zaluje ze tak pozno poprosilam o znieczulenie.no ale byl to pierwszy porod i nie miakam pojecia jak to wszystko wyglada.teraz mam juz inne podejdcie i wiem ze na pewno bede cwiczyla miesnie Kegla to pomaga.

    #6044
    kasia
    Participant

    [quote=”kinga84″ post=3430]Witam
    Ja w UK urodziłam już 2jke dzieciaczków nie mogę narzekać na opiekę. Co do samego porodu to jak tylko przyjechałam to się pytali czy będę się decydować na jakieś znieczulenia wiec to myślę bez problemu.Wiec położna miałam cały czas pod ręka i wszystko pod kontrola:-) Po porodzie opiekę tez miałam bardzo dobra moja córcia miała male problemy ale zostały za zegnane;) A co do powrotu do domu po rodzie nie musi on być obowiązkowi zaraz po 2 czy 3 godzinach bo wystarczy ze nie wyrazisz na to zgody. A opiekę w czasie ciąży tez miałam dobra. dobrze wspominam pierwsza ciąże bo miałam komplikacje i swoje przeszłam wiec opiekę miałam dobra:-)Pozdrawiam i wszystkiego dobregoi[/quote]

    mi przy pierwszym porodzie nie zaproponowali znieczulenia w ogole wiec balam sie pytac i sie meczylam…:( teraz to juz wiem mniej wiecej

    #6045
    kasia
    Participant

    [quote=”motylek” post=3432]hej byłam w ostatni piątek w Poldent Dental Care w Wakefield
    tu masz stronkę http://www.poldent.co.uk/
    i jestem bardzo zadowolona , lekarz super bardzo miły wygadany więc dużo mówił o mojej ciąży , co robić itp. nie trzeba było zadawać dużo pytań sam udzielał informacji.:) miałam badanie i usg koszt to 50 wizyta i 30 usg. ale ja jestem bardzo zadowolona , ponieważ trochu się uspokoiłam i przekonałam się że jest wszystko ok. a tego mi było potrzeba po wcześniejszych problemach.[/quote]

    dziekuje za podanie strony.nie moge znalesc na niej danych kontaktowych.masz moze nr tel i adres zeby sie zapisac?

    #6046
    Aleksandra Konwa
    Participant

    ja znalazlam takie cos 🙂
    http://reassur3d.com/locations/lincolnshire/

    #6048
    Agata Sworowska
    Participant

    proszę adres i telefony 🙂

    Poldent Dental Care

    6 Rishworth Street

    Wakefield WF1 3BY

    West Yorkshire

    01924 387792

    07927079307

    #6049
    kasia
    Participant

    dziekuje;)

    #6051
    Urszula
    Participant

    Tutaj z lekarzami jest tak, ze trzeba sie ze wszystkim upierac. Jesli jestes zdecydowana na cesarke, badz wiesz na pewno, ze chcesz znieczulenie, to nie wazne, co Ci mowia, upieraj sie przy swoim. Jesli sie tylko zawahasz, to zrobia, co beda chcieli.

    #6053
    CloverGirl
    Participant

    O epidural trzeba poprosic i nie ma z tym problemu.
    Co do cesarki to od 2011 roku UK przyzwala na tzw „cesarke na zyczenie” jednak nie jest tak latwo. Dotyczy to kobiet ktore mialy bardzo ciezki pierwszy porod, fobie i trzeba to udowodnic podczas rozmowy z psychologiem i polozna.

    #6057
    Urszula
    Participant

    Ja sie spotkalam z tym, ze tutaj namawiaja do naturalnego porodu. Z epiduralem jest tak, ze nie czuje sie skurczy, wiec nie wiadomo kiedy przec. Do tego zdaza sie, ze dziecko zasypia i trzeba je wtedy wyciagac kleszczami, lub taka przyssawka, ktora skojarzyla mi sie z taka do przepychania zlewow. Z morfina i gazem nie ma problemow, tego nie zaluja 😉

    #6058
    CloverGirl
    Participant

    Jak podaje sie epidural to kobieta z reguly podpieta jest aparatu pokazujacego skurcze i wowczas jest informowana kiedy ma przec. Niestety tak to bywa z tym znieczulaczem, ze kleszcze czesto mu towarzysza 🙁

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 60 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.