Darmowe lekcje języka angielskiego w Doncaster

Darmowy kurs języka angielskiego w DoncasterKurs języka angielskiego jest skierowany do osób pragnących doskonalić swoją znajomość języka angielskiego bądź rozpocząć naukę od podstaw.

 

 

Kurs (poziom początkujący, podstawowy) ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy językowej, która będzie umożliwiała radzenie sobie z codziennymi sytuacjami a także w kwestiach związanych z:

  • pracą,
  • załatwianiem formalności w urzędach,
  • rozmowach telefonicznych itp. 

Główny nacisk kładziony jest na rozwijanie i doskonalenie umiejętności komunikacyjnych niezbędnych do efektywnego komunikowania się w języku angielskim w sytuacjach życia codziennego.

Kiedy

Zajęcia będą odbywać się we wtorki w godzinach 18.30-20.00.

Gdzie

W budynku szkoły Danum Academy – Upper School, Armthorpe Rd, DN2 5QD.

Zapraszamy! 

 

Informacja z dnia 01.01.2014

Szanowni Państwo!

Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie darmowymi zajęciami języka angielskiego i maile. W związku z powtarzającymi się w nich pytaniami chcielibyśmy udzielić odpowiedzi na kilka z nich:

  • kurs jest z założenia kursem na poziomie początkującym, tzn. dla osób z żadną bądź niewielka znajomością języka angielskiego
  • kurs jest skierowany zarówno do kobiet jak i mężczyzn bez względu na wiek, zatrudnienie, itp – zapisać się może każda chętna osoba
  • kurs jest darmowy, prowadzony w ramach wolontariatu, pomieszczenie oraz dostępność materiałów zapewnia szkoła w związku z czym od niej zależy ilość osób przyjętych na kurs oraz możliwość stworzenia więcej niż jednej grupy
  • data pierwszego spotkania zostanie potwierdzona mailowo.

ZAPISY
W celu dokonania zapisu na kurs należy wysłąć maila na adres … o tytule „free English class for Polish Speaking People” i treści „I would like to take part in the English class for Polish Speaking People course”. Imię i nazwisko oraz maila.
Liczy się kolejność zgłoszeń.

W razie pytań proszę o kontakt na maila: mbo@danum.doncaster.sch.uk
Więcej info na stronie www.danum.org w zakładce Adult Learning.
https://vle.danum.doncaster.sch.uk/index.phtml?d=130703

Marta Borowska

 

Informacja z dnia 02.01.2014

Zapisy na darmowy kurs języka angielskiego w Doncaster zostały zakończone. Zapisane osoby otrzymają informację zwrotną na maila z potwierdzeniem wzięcia udziału w kursie. Prosimy o niewysyłanie kolejnych maili. Z zapisanymi osobami pozostaniemy w kontakcie mailowym. 

Marta Borowska