CSFC7 – wyniki i galeria zdjęć z sobotniej gali MMA w Doncaster Dome!

Dorian Baran, Edzio i Piekarz. Foto: ufniak.co.uk

Noc pełną wrażeń zafundowali nam organizatorzy ostatniej gali MMA w The Dome.

CSFC7 podobnie jak i poprzednie gale poziomem zawodów oraz organizacją dorównywała najlepszym wydarzeniom tego typu w UK. Wśród osiemnastu walk, które zobaczyła publiczność w Doncaster nie zabrakło też polskich akcentów.

Baran vs Leaning

W pierwszej 'polskiej’ walce wieczoru młody Dorian Baran z Charles Martin Martial Arts w Doncaster podejmował doświadczonego Nicka Leaning’a ze Scunthorpe. Pomimo kilku prób poddania przeciwnika polski zawodnik nie zdołał zakończyć tej walki przed czasem a po trzech rundach to właśnie zawodnik ze Scunthorpe decyzją sędziów uniósł ręce w geście zwycięstwa. Duża atrakcją dla polskiej części publiczności, która dopisała w sobotę był występ dwóch raperów z Gdańska – Edzia i Piekarza, którzy na żywo wyprowadzili Doriana do walki przy słowach swojej piosenki 'Idę na wojnę’.

Grzegorzek vs Diakiese

Kolejną 'polską’ walką był pojedynek Jakuba Grzegorzyka z Markiem Diakiese. Polski zawodnik, który przyleciał na tą walkę aż z Norwegii uległ po dobrej walce swojemu przeciwnikowi z Doncaster.

Golec vs Śliwowski

W jednej z głównych walk wieczoru Krzysztof Golec z AVT Dewsbury podejmował Daniela Śliwowskiego z Mick Shore’s Academy w Doncaster. Po trzech rundach dynamicznej i zaciętej walki popularny 'Śliwa’ decyzją sędziów musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Krzysztof Golec został posiadaczem pasa CSFC.

Herbert vs Ball

Jedną z bardziej oczekiwanych walk wieczoru był pojedynek o pas CSFC: Richard Herbert (Charles Martin Martial Arts) – Danny Ball (Doncaster Martial Arts Centre). Obaj zawodnicy znają się prywatnie i trenują w dwóch sąsiednich szkołach walki, oddalonych od siebie o zaledwie 200 metrów! Nie przeszkodziło to jednak w profesjonalnej rywalizacji i po trzech rundach dynamicznej walki Herbert obronił swój pas w starciu z gwiazdą jednej z poprzednich edycji Britains Got Talent. Po walce obaj zawodnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia po czym Danny Ball odwiedził szatnię swojego przeciwnika, gdzie pogratulował swojemu przeciwnikowi i jego ekipie.

Sobotnia gala MMA w The Dome przebiegała w przyjaznej atmosferze i przy komplecie publiczności.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z gali CSFC7: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.763772610300698.1073741831.161459840531981