Polish Comedy Night – Leeds, Barnsley i Manchester

Przygotujcie się na niezapomniany wieczór pełen śmiechu w Leeds, Barnsley i Manchester! Już 28, 29 i 30 czerwca będziemy mieli okazję przeżyć występy dwóch najlepszych polskich komików stand-upowych: Sebastiana Rejenta i Bartosza Gajdy. To będzie ponad dwugodzinna dawka niecenzuralnego humoru serwowanego przez dwóch mistrzów swojego fachu.

Wieczór Polskiego Humoru w Leeds: Z udziałem Sebastiana Rejenta i Bartosza Gajdy

Leeds

Data: 28 czerwca 2024
Godzina: Drzwi otwarte od 18:30, Początek o 19:00
Miejsce: Klub Hi-Fi, 2 Central Rd, Leeds, LS1 6DE

Barnsley

Data: 29 czerwca 2024
Godzina: Drzwi otwarte od 18:00, Początek o 18:30
Miejsce: Barnsley Metrodome, Queens Ground, Queens Rd, Barnsley S71 1AN

Manchester

Data: 30 czerwca 2024
Godzina: Drzwi otwarte od 18:00, Początek o 18:30
Miejsce: Polski Klub Oldham, Sunnyside house, 569 Chamber Rd, Oldham OL8 4NZ

Sebastian Rejent: Znany z nieustającej próby znalezienia idealnego żartu, Sebastian Rejent od lat rozśmiesza publiczność. Choć jeszcze nie udało mu się znaleźć tego idealnego żartu, zdołał już sprawić, że ktoś ze śmiechu popłakał się… i nie był to dziecko. Jego stand-up to praca z pasją zarówno dla niego samego, jak i dla publiczności. Być może kojarzysz go z występów w programie Kuby Wojewódzkiego.

Bartosz Gajda: Mistrz kabaretu, stand-upowiec, komik – Bartosz Gajda jest człowiekiem wielu talentów. Można go spotkać na scenach wielu miast w Polsce, gdzie rozśmiesza publiczność swoim humorem. Choć krążą plotki, że kiedyś był poważny przez półtorej minuty, to jednak nie ma na to potwierdzenia. Pochodzi z Pszczyny na Śląsku, co czasem widać w jego występach, gdy przemyca regionalny akcent. Być może kojarzysz go z audycji w Radiu ZET, gdzie codziennie rozbawia tysiące słuchaczy.

Nie przegap tego wyjątkowego wieczoru humoru! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zakupem biletów, szczególnie że dostępna jest pierwsza pula w promocyjnej cenie!