Kabaret Neo-Nówka w Anglii!

Ulubieńcy publiczności, Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Anglii z programem „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”. W dniach 6-8 listopada 2014 zapraszamy na występy do Birmingham, Manchester i Southampton. Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk, natomiast sponsorem firma Lycamobile.

Kabaret Neo-Nówka w Anglii

Kabaret Neo-Nówka to najbardziej rozpoznawalny  i popularny polski kabaret młodego pokolenia. Trójka Wrocławian zaskarbiła sobie sympatię publiczność  kreowaniem wyrazistych postaci, które zwykle są zwierciadłem polskiej mentalności, zalet i przywar. O skeczu „Niebo”, który stał się niewątpliwym hitem i wizytówką kabaretu Neo-Nówka, już dziś można powiedzieć, że przejdzie do historii polskiej sceny kabaretowej.  Luz, inteligencja i umiejętność improwizowania to największe atuty Neo-Nówki. Wrocławianie mają za sobą niezliczoną liczbę realizacji telewizyjnych oraz setki występów rocznie  w kraju i za granicą.

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” -to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie być powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu jest  fabularyzowany wątek małżeństwa Paciaciaków, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. To po prostu trzeba zobaczyć!

Bilety w cenie £22 można zakupić on-line oraz w wybranych polskich sklepach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kabareton.co.uk

Harmonogram występów:

Data – Dzien – Miasto – Venue

06/11/2014 -Czwartek – Birmingham – The Drum Theatre, 144 Potters Lane, Aston, B6 4UU

07/11/2014 – Piatek – Manchester – The Dancehouse Theatre, 10 Oxford Road, Manchester, M1 5QA

08/11/2014 – Sobota – Southampton – The Berry Theatre, Wildern Lane, Hedge End, SO30 4EJ

08/11/2014 – Sobota – Southampton – The Berry Theatre, Wildern Lane, Hedge End, SO30 4EJ

Kabaret Neo-Nówka w Anglii