Ani Mru Mru w Sheffield i Leeds

Ani Mru Mru w Sheffield i Leeds

Tak jak obiecaliśmy, mamy dobre wieści – a tą dobrą wiadomością jest Skurcz! To znaczy, skurcz nie zawsze jest dobrą wiadomością, ale tym razem zdecydowanie tak, bo właśnie taki tytuł będzie miał program kabaretu Ani Mru-Mru. W dniach 9-11 września, grupa wystapi Leicester,Sheffield i Leeds.

 

Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk 

To widowisko, z wszystkim, co w kabarecie najlepsze – atrakcyjnie dobrane tematy skeczy, niepodrabialna gra i puenty trafiające w punkt, wszystko podane w charakterystycznej dla Ani Mru-Mru najlepszej jakości. Możemy się spodziewać dużego poziomu absurdu i gry słów na najwyższym poziomie.

Ani Mru-Mru to polski kabaret z Lublina. Obecnie tworzą go Marcin Wójcik (założyciel i pomysłodawca), Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Kabaret ten powstał we wrześniu 1999. Michał i Marcin, mimo iż noszą to samo nazwisko, nie są ze sobą spokrewnieni. 

Grupa regularnie odwiedza Polonie na Wyspach i za każdym razem spotyka się z gorącym przyjęciem i fajną interakcją z publicznością.  I nie inaczej będzie podczas wrześniowych wystepów. Najlepiej jednak wyrobić sobie własną opinię i przeżyć “Skurcz” na żywo.

Bilety w cenie £22 funtów można zakupić on-line na www.kabareton.co.uk  oraz w wybranych sklepach, których adresy znajdują sie na www.kabareton.co.uk oraz www.facebook.com/kabaretoncouk   

Harmonogram trasy:

2016-09-09, Leicester, The Y Theatre,  7 East Street, City Centre, LE1 6EY, godz. 20.00

2016-09-10, Sheffield, The Montgomery Theatre, Surrey Street, S1 2L, godz. 20.00

2016-09-11, Leeds, The Carriageworks Theatre, The Electric Press, 3 Millennium Square, LS2 3AD, godz. 16.00 i 19.30

Ani Mru Mru w Sheffield i Leeds