Kabaret Neo-Nówka w Leeds na początku kwietnia!

Ulubieńcy publiczności, Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Anglii i Szkocji z programem, pt. „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”. W dniach 4-6 kwietnia 2014 zapraszamy na występy do Edinburgh, Aberdeen i Leeds. Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk, natomiast sponsorem firma Western Union.

Kabaret Neo-Nówka to najbardziej rozpoznawalny  i popularny polski kabaret młodego pokolenia. Trójka Wrocławian zaskarbiła sobie sympatię publiczność  kreowaniem wyrazistych postaci, które zwykle są zwierciadłem polskiej mentalności, zalet i przywar. O skeczu „Niebo”, który stał się niewątpliwym hitem i wizytówką kabaretu Neo-Nówka, już dziś można powiedzieć, że przejdzie do historii polskiej sceny kabaretowej.  Luz, inteligencja i umiejętność improwizowania to największe atuty Neo-Nówki. Wrocławianie mają za sobą niezliczoną liczbę realizacji telewizyjnych oraz setki występów rocznie  w kraju i za granicą.

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” – to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie być powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu jest  fabularyzowany wątek małżeństwa Paciaciaków, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. To po prostu trzeba zobaczyć!

Bilety w cenie £19 można zakupić on-line oraz w wybranych polskich sklepach.

Dodatkowych informacji udziela Marcin Kwiatkowski tel. 07540 222-487, email: office@kabareton.co.uk

Harmonogram występów:

  • 04/04/2014EdinburghGeorge Square Lecture Theatre, 29 Buccleuch Place, EH8 9LH8.00 pm
  • 05/04/2014AberdeenThe Beach Ballroom, Beach Promenade, AB24 5NR8.00 pm
  • 06/04/2014LeedsLeeds City Varieties, Swan Street, LS1 6LW4.00 pm
  • 06/04/2014LeedsLeeds City Varieties, Swan Street, LS1 6LW7.30 pm
Kabaret Neo-Nówka w UK