Kolejna cesarka w Doncaster

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #7426
    Dominika
    Participant

    Witam. Jestem w drugiej ciąży. Pierwsza była rozwiązywana w Polsce z powodu stanu przedrzucawkowego w 34 tygodniu (zatrucie ciążowe- bardzo wysokie ciśnienie, obrzeki, duzy białkomocz). Było to bardzo duże zagrożenie zarówno dla mnie jak i dla dziecka ( dziecko miało zatrzymanie wzrostu-hipotrofie, łożysko nie pracowało, waga urodzeniowa 1600). Jestem trochę zestresowana jak będzie przebiegała obecna ciąża. Ryzyko wystąpienia gestozy ponownie wynosi 50 %. Bardzo bym chciała, aby ta ciąża była cały czas monitorowana przez lekarza. Boje się gdyż opinie o tutejszej służbie zdrowia nie są najlepsze. Czy któraś z was miała ciężką ciąże będąc w Uk?. Jak wygląda opieka w Doncaster? Czy mam prawo do wyboru porodu? Chciałabym kolejną cesarkę. Czy któraś miała drugą cesarkę z wyboru w Doncaster? Pozdrawiam

    #7453
    Marika
    Participant

    hej ja ponad dwa lata temu mialam cesarke i co jak co ale opieke mialam SUPERRRR!!!!!W trakcie porodu po porodzie takze nie moge narzekac….mysle ze mozesz powiedziec o swoich problemach z poprzednia ciaza i zrobia Tobie kolejna cesarke wydaje mi sie ze nie ma juz z tym takiego problemu jak wczesniej…:)3maj sie i Zycze wszystkiego dobrego 🙂

    #7456
    oni2002
    Participant

    ja tez mialam cesarke prawie 2 lata temu. dobra opieka , mila anestezjolog,maz byl ze mna i mozna tez miec tlumacza. po cesarce za godzinke juz karmilam corke piersia. przez dobe mialam pomoc pielegniarek przy dziecku ,przwijalay i podawaly do karmienia itd. mysle ze jak powiesz poloznej o swojej sytuacji to skieruje cie do lekarza w szpitalu a ten zleci cesarke. wiem tez o cesarkach z wyboru. powodzenia

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.