Nosowska – koncerty w Londynie i Manchesterze

Nosowska, znana i ceniona polska artystka, przygotowuje się do wyjątkowych koncertów dla Polonii w Londynie i Manchesterze. Autorka tekstów, wokalistka zespołu Hey oraz solowa artystka, zapewnia niezapomniane przeżycia muzyczne dla swoich fanów, a teraz nadchodzi czas, aby podzielić się swoją pasją i talentem z Polakami mieszkającymi w Wielkiej Brytanii.

Koncerty odbędą się 6 kwietnia w Manchesterze, a następnego dnia, 7 kwietnia, w Londynie. Manchester Academy 2 oraz London Electric Brixton staną się miejscami, gdzie Polonia zasiądzie, by cieszyć się niepowtarzalną muzyką Nosowskiej.

Na scenie towarzyszyć jej będzie niezawodny zespół w składzie: Michał FOX Król, Michał MALINA Maliński, Michał BUNIO Skrok i Miki Krajewski. W trakcie koncertów będzie można usłyszeć zarówno materiał z najnowszego albumu „DEGRENGOLADA”, jak i najważniejsze utwory z solowej kariery artystki, które przeszły do historii polskiej sceny muzycznej.

Nosowska jest znana z tego, że zawsze gra na własnych zasadach, tworząc muzykę i pisząc teksty, które poruszają i inspirują jej słuchaczy. Jej autentyczność i pasja wypełniają każdy występ, tworząc niezapomniane chwile dla publiczności.

Nie zwlekaj z zakupem biletów! Dołącz do Polonii w Londynie i Manchesterze, by wraz z Nosowską przeżyć muzyczną podróż pełną emocji i niepowtarzalnych doświadczeń. Bilety są już dostępne, a liczba miejsc ograniczona!

Bilety: https://www.kabaretywuk.co.uk/pl/repertoire/305.html?view=event