Council house

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • #6796
    Roksana Wilczewska
    Participant

    Każdy z nas ma prawo mieć swoje argumenty tak samo jak i do domu z Councilu jak i do domu kupionego na swoją własność prosto z rynku nieruchomości.
    Z własnego doświadczenia jak i na podstawie doświadczeń moich znajomych napisałam swoją wypowiedź.
    Tym co nie było pod górkę i poszło bezproblemowo- wielkie gratulacje i milego mieszkania i tylko pozazdroscic,ze sie komus udalo!!

    Pisząc o kupnie nieruchomości na własność miałam na celu uświadomić Państwa, że mamy wiele możliwości na posiadanie własnego domu co jest marzeniem Waszym jak i moim , ponieważ zleży mi na pomocy i udzieleniu informacji jak zacząć całą procedurę kupna domu w UK.

    Napisała Pani,że ktoś kto kupi dom może być potem też niezadowolony….. Jeszcze nie spotkałam się ze smutnym właścicielem nieruchomości. Każdy z Nas korzystając z ogromnej oferty rynku nieruchomości wybiera dom marzeń tak długo i dogłębnie aż go kupi. Przy pomocy mojej firmy wybór nieruchomości staje sie latwiejszy i bardziej satysfakcjonujacy, poniewaz specjalizujemy sie w ocenie stanu nieruchomosci wewnatrz jak i zewnatrz oraz fachowym okiem wyceniamy domy.

    Sa ladne councilowskie domy i jeśli komus odpowiada cala procedura posiadania takiego domu to oczywiscie proponuje sprobowac! Jest wiele mozliwosci i czemu z nich nie skorzystac. Jednak nalezy pamietac iz mieszkajac 5 lat w councilowskim domu z racji naszej wygody bedziemy ten dom upiekszac i remontowac przez co cena ewouuluje i niekoniecznie bedzie przystepna tak jak na poczatku, poniewaz sami sobie podnosimy cene takiego domu. Dodam,ze za 5 lat wedlug prognoz ceny nieruchomosci w UK znacznie wzrosna.
    Nadmienie tez,ze warto porozmawiac z kims kto pracuje w nieruchomosciach , poniewaz w biezacym roku weszly nowe i przystepne mozliwosci by kupic dom- ujete zostaly nowe budownictwa jak i od pazdziernika tego roku takze i starsze !
    Na topie jest program HELP TO BUY oraz RENT TO BUY, ktory bezprecedensowo jest jak dla mnie lepsza opcja nizeli czekac na dom z Councilu, poniewaz wynajmujemy dom i zapoznajemy sie z nim na tyle aby wiedziec czy go bedziemy kupowac i czy mozemy sobie pozwolic na jakies inwestycje 🙂

    Zapraszam do bezplatnych konsutacji i rozmowy

    Twoj doradca – Roksana 07917680607

    Pozdrawiam

    #7131
    Kicia
    Participant

    Hmmm a my dzisiaj dostaliśmy telefon z Cuncilu że w piatek do oglądania dom , bardzo się ucieszylam bo bidowalismy mieszkanie tylko 2 miesiace wiec cos mi smierdzialo ze tak szybko … a gdzie jest haczyk a jest dzielnica jest w Rotherhamie kiedys swego czasu byly tam gangi handlarzy narkotyków itp ogolnie najgorsza dzielnica Policja non stop tam interweniowala wieczorami lepiejz domu tam nie wychodzic bylo . Połowe z tych osob wysiedlono i co??? wprowadzili tam Polaków juz około 10 rodzin Polskich tam mieszka sek w tym ze z mezem dzisiaj tam bylismy i ta ulica na ktorej jest dom niestety ale nie jest za przyjemna :/ parenascie metrow wczesniej brud syf kosze poprzewracane no nie zawesolo . Owszem duzo ludzie mowi cieszcie sie czekaliscie tylko 2 miesiace ale co z tego taka dzielnica dom bez podlog , bez kuchenki do remontu 3 bedroom ja tylko z mezem i malym dzieckiem po co mi az tyle …. a cuncil tax wiekszy niz tutaj gdzie wynajmuje i to duzo bo az 50f wiecej wiec nie wiem jak Polakó traktują wrzucmy ich wszystkich do jednej dzilnicy i bedzie spokoj i powstanie Polskie Getto w Rotherhamie . Ale my odmawiamy w piątek zaczekamy jeszcze raz jak nie to wezniemy chyab hipoteke tam gdzie chce i w ladnej i spokojnej okolicy . Btw dom cuncilowski jest w stanie surowym nie wiadomo kto tam mieszkal wczesniej byc moze nawet jakis alkoholik duzo trzeba pieniedzy na to .

    #7133
    Marika
    Participant

    My tez bardzo szybko dostalismy dom z Cuncilu chyba po 2tyg pierwszy byl na stainforth dom byl bardzo ladny duzy ocieplony duzy ogrod ale dzielnica masakra….zlodzieje cygani itp.odmowilismy a po kolejnych 2tyg dostalismy kolejne i juz mieszkamy 3 miesiace fakt bylo duzo roboty ale nie zaluje sasiedzi spoko dzielnica tez chociaz mowia ze wheatley to wyspa diablow 🙂 ale nie narzekam wszystko zrobilismy po swojemu i mamy ladne mieszkanko :)….Kazdy robi jak uwaza nawet jak kupisz dom to skad wiesz jakich bedziesz miala sasiadow?a tak po za tym co Cie interesuje kto wczesniej mieszkal ja co pierwsze weszlam i wachalam czy nie ma zadnego smrodu wilgoci itp.fakt bylam ciekawa kto mieszkal przede mna byla to kobieta z dziecmi i miala za malo pokoi na piecioro dzieci 🙂 Kicia warto poczekac moze akurat ja tez juz chcialam rezygnowac…tylko tez musisz liczyc sie ze duzo kasy wydasz na remont w zaleznosci tez co chcesz robic…Powodzenia

    #7134
    Kicia
    Participant

    Jestem skołowana nie wiem co mam zrobić czy odmówic jutro i poczekac i moze za 2 razem dadza w lepszej ulicy ….nie ma na to gwarancji chociaz maz chce wspomniec tej babce ze odmawiamy ze wgledu ze mamy malutkie dziecko a sasiedzi naduzywaja alkoholu i halasują ale ile bedziemy czekac jak się raz odmowi ?? i nie ma gwarancji ze dadza w lepszej a moze w gorszej to juz wogole padaka . Chcielibysmy miec swoj dom az tu juz 7lat pracuje i mieszka i dla Agencji idzie kasa lepiej lozyc na siebie doradcie prosze moze ktos jest z Rotherhamu to jest w dzielnicy Canklow 🙁

    #7135
    Marika
    Participant

    Kicia a ile razy juz odmawialas??bo wiesz ze mozna 3 razy pozniej pol roku nie mozesz bidowac a po pol roku znow….wiem co przezywasz ja tez to samo mialam jak dostalismy chate w tym stainforth moj mezus wszystkich pytal sie jak tam jest i kazdy nam odradzal ze jak mamy male dziecko to zebysmy poczekali…no i tak zrobilismy…tylko ze ja bidoawlam obojetnie jakie domy bo nie wierzylam w to ze ktos zadzwoni i akurat bidowalam 2 razy na tym stainforth no i zapytalismy sie tej kobiety co pokazywala nam ten dom co mamy zrobic jak ktos zadzwoni znow z tej dzielnicy a nie chcemy stracic bidow to ona powiedziala zebysmy od razu przez telefon powiedzieli ze wiemy co to za dzielnica mamy male dziecko i dziekujemy i nie stracimy bida….pozniej uwazalam jaki dom klkiam no i zadzwonili….wierze Ci ze chcielibyscie miec juz swoj dom ja tez tak mialam przez agencje oni przychodzili co 12 tyg sprawdzac czy wszystko ok mialam strasznych wlascicieli i marzylam juz o spokoju…poczekaj jeszcze troche zobaczysz uda sie no i biduj tam gdzie bys chciala mieszkac….

    #7136
    Kicia
    Participant

    🙂 o 2 idziemy z mężem do Keya i powiemy po prostu że jutro nie przyjdziemy oglądać bo byliśmy tam wczoraj i ta ulica nam nie odpowiada malo tego sasiadzi mówili że są ludzie ktorzy naduzywaja alkoholu ja mam 6 miesieczne dziecko a to ma być juz dom na stale …. no że mozemy ewentualnie w tej dzielnicy ale na gorze ulice wyzej i nie rozumiem dlaczego nam daja 3 bedroom dla nas :/ ogrzac to wszystko nam tyle nie potrzeba , na necie nawet 2 bedroom nie bylo do bidowania tylko flaty 🙁 tak bedzie najlepiej nie mam co brac pierwszej szansy pojdziemy osobiscie dzisiaj po co mam jutro isc ogladac skoro wczoraj widzialam co jest

    #7137
    Marika
    Participant

    Daj znac co Wam powiedzieli…a co do 2 czy 3 bedroom to chyba nie ma roznicy zo do ogrzewania ja nic nie odczuwam ze wiecej place niz wczesniej tez dostalismy 3 pokojowe i ciesze sie bardzo bo jak ktos przyjedzie ma gdzie spac kazdy ma swoj oddzielny pokoj super a kto wie moze za kilka lat bedzie kolejne dziecko to akurat…:).pozdrawiam

    #7141
    Kicia
    Participant

    Nie bylismy 😛 byla burzliwa dyskusja na fb ogolnie to wszyscy mi napisali ze powinnam sie cieszyc i brac i ze w lepszej dzielnicy nie dostane napewno wiadomo jak to socjalne i tak z mezem romawialismy jutro jednak idziemy na to spotkanie o 9.30 nie wiem slyszalam ze jako pierwsi to od razu baba ma umowe ale nie jestem pewna na 100% inni czekaja na to latami a dostalismy 3 bedroom :/ to wiecej niz tutaj mamy 🙂 nie wiem tez na jakiej zasadzie to daja mamy jedno dziecko tylko no zoabczymy jutro napisze po spotkaniu 🙂 pozdrawiam

    #7146
    Agnieszka
    Participant

    Czyli jak to jest dostaje sie te domy ktore sie biduje czy zupelnie inne? My zabidowalismy dom ktory oprocz nas zaznaczyla jeszcze inna rodzina, byl to dom z sanctuary, zazdzwonili ze przyjda do nas do domu porozmawiac i wypelnic aplikacje. Gdy juz bylo po wszystkim kazali czekac na tel w ciagu najblizszych dni. Minely juz 2 tyg i cisza- stracilismy nadzieje na ten dom. Ogolnie to pol roku zaznaczamy domy i juz nie mozemy sie doczekac az wkoncu cos nam dadza.

    #7147
    Kicia
    Participant

    Bylismy dzisiaj no byly 4 rodziny angole, hindusi , my i chyab litwini angole sie nie zgodzili bo za duzo remontu trzeba , litwini bo za duzo bedroomow a hindusi sie zgodzili i my tez…. no i pewnie im dadza .. mieli zadzwonic dzisiaj z decyzja jest 15.15 i cisza …. a domy bidowalismy rozne takze to nie jest pwoiedziane to co bidujesz to dostaniesz bynajmniej w rotherhamie …

    #7149
    Kicia
    Participant

    No a mysmy ogladali ten dom i co mial ktos zadzwonic i pwoiedziec jaka jest decyzja nawet jakby byla negatywna …nie bylo telfonu robia ludzi w szmaty i tyle

    #7150
    Marika
    Participant

    Kicia ja w ogole pierwsze slysze ze jeden dom ogladaja 4 rodziny pytalam sie znajomej ktora tez dostala pol roku temu i tez pierwsze slyszy…jakies zmiany weszly przez te kilka miesiecy???u mnie bylo tak zabidowalam dom bylam trzecia i na poczatku tyg zadzwonili umowic sie na ogladanie i mamy….pozdrawiam

    #7151
    Kicia
    Participant

    No poważnie poszliśmy tam pod ten dom przyjechała baba z gościem Hindusi, Drudzy rodzina angielska z dzieckiem , i trzecia rodzina jakas laska z facetem , przyjechały 2 dziewczyny z Keychoice no i pokazały ten dom w środku dosłownie 5min na oglądanie no i wszyscy oprócz Hindusów i Nas się nie zgodzili bo ze za duzo na remont a drudzy ze chcieli 2 bedroom , no i tyle i mieli dac znac kto dostanie my czy ci hindusi nikt nie zadzwonil::( tak jest w Rotherhamie nie wiem co to za polityka kolezanki ktore tam dostaly tez sa w szoku ze byly 4 rodziny na jedno miejsce … no ale co zrobić na tej dzielnicy jest jeszcze okolo 10 mieszkań pustych to może ,, a moze w poniedzialek ktos zadzwoni eh

    #7182
    Kicia
    Participant

    YEEe wczoraj zadzwonił Pan z Cuncilu 🙂 że ten sam dom ten sam numer mamy przyjsc w poniedzialek to chyba Nas wybrali mam nadzieje ze dostaniemy juz klucze i umowe:)

    #8129
    Justyna Ossolinska
    Participant

    Witam

    Mam problem. Czy jest ktoś w doncaster albo ktoś kogoś zna kto pomoże wypełnić aplikacje do counsil house bo nei zabardzo wiem jak się za to zabrac 🙁
    Proszę o pomoc.

    Pozdrawiam

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.