CO MYSLICIE O POLSKICH WARSZTATACH W DONCASTER

Viewing 2 posts - 16 through 17 (of 17 total)
  • Author
    Posts
  • #2814
    Maciej
    Participant

    Witam. Chcialbym przestrzec przed ” fachowcem ” o imieniu zaczynajacym sie na T a majacym warsztat na poczatku Balby – od strony centrum. Bylem umowiony ale szanowny pan fachowiec byl nieobecny o umowionej porze. Poprosil mnie o zostawienie auta i wrzucenie kluczykow przez dziure w drzwiach!!! Nie potrafil mi tez powiedziec ile naprawa bedzie kosztowala. Banalna sprawa – wymiana tarcz hamulcowych i klockow. Marka, model itp byly mu doskonale znane. Bo przeciez sie umawialismy. No coz, zostawilem auto, ” spec ” mial do mie oddzwonic, poinformowac o cenie i terminie odbioru auta. Mial ale nie oddzwonil. Wiec dzwonilem ja. Telefon odebral dopiero za ktoryms tam razem. Wkurzylem sie i auto zabralem. Kto tu jest klientem, komu powinno zalezec?! Stracilem tylko czas i nerwy. A znajomy przestrzegal mnie przed nim. Sam kiedys zaplacil kase za naprawe auta. Tyle ile bylo umowione. Po czym fachowiec po paru godzinach poinformowal go ze to co zaplacil to koszty czesci a nalezy sie jeszcze za robocizne. Po paru godzinach sobie przypomnial!!! Grube slowa cisna mi sie na usta…

    #2815
    Doncaster
    Keymaster

    To wszystko idzie w zlym kierunku. To nie jest miejsce na 'obrzucanie sie blotem’!

    Jak ktos chce sie skarzyc to od tego jest [url=http://www.oft.gov.uk/]Office of Fair Trading[/url] i pewnie jeszcze kilka innych a nie to forum.

    Zaloze sie, ze malo kto do tych mechanikow zadzwonil i sie poskarzyl! Internet dodaje ludziom odwagi i nie trzeba niczego udowadniac! Po prostu pisze sie posta!

    Zreszta, zasady netykiety mozna sobie zgoglowac! Na forum sie nie klocimy!

    Ten temat jest juz zamkniety.

Viewing 2 posts - 16 through 17 (of 17 total)
  • The topic ‘CO MYSLICIE O POLSKICH WARSZTATACH W DONCASTER’ is closed to new replies.