Mamy z Barnsley :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • #6119
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    Witam, rok temu przeprowadzi艂am si臋 do Barnsley z Luton i po 2 mi臋si膮cach zosta艂am mam膮, wi臋c nie by艂o czasu na znalezienie kole偶anek… tak偶e je艣li s膮 tu jakie艣 mamy, kt贸re chcia艂yby si臋 spotka膰, jestem bardzo ch臋tna 馃檪 m贸j synek ma 9 miesi臋cy, pozdrawiam Ania 馃檪

    #6123
    Ona21
    Participant

    Hej tez jestem mama rocznej Mai 馃槈 i chetnie umowilabym sie na jakis spacerek 馃檪 z jakiej okolicy Barnsley jestes ?

    #6124
    kasia
    Participant

    hej a ja mam 20mc corcie i jestem w 7 tyg ciazy, tylko mieszkam w Rotherham. .; ( ale chetnie tez bym poznala jakies mamusie 馃槈

    #6126
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    mieszkam na Kendray, niedaleko Tesco 24h, m贸j ch艂opak pracuje na nocki, w dzie艅 odsypia, wi臋c szukam jaki艣 kole偶anek co by si臋 mo偶na spotka膰, pogada膰 o dzieciach, ponarzekac na facet贸w i chodzi膰 na spacery, w 2 zawsze to razniej 馃檪 i towarzystwa dla mojego synka bo uwielbia dzieci a niestety nikogo tu nie znam… pozdrawiam Ania

    #6127
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    niestety nie jestem mobilna, ale je艣li jeste艣 w stanie przyjecha膰 do Barnsley to serdecznie zapraszam 馃檪

    #6128
    kasia
    Participant

    Tez nie mam auta ale sa busy;) ja pewnie moge zawitac do Barnsley daj znac kiedy bys chciala jak cos 馃槈

    #6129
    Ona21
    Participant

    Aniu tez mieszkam na Kendray 馃槈 ale troszke dalej od tesco … moze w ktorys dzien dalabys sie skusic na spacerek ? 馃檪 Ja tez niestety nie mam znajomych mam z ktorymi moglabym pogadac , wiec milo byloby sie poznac !

    #6132
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    ja do Tesco mam jakie艣 15 min, ale to jedyne co przysz艂o mi najszybciej do g艂owy 馃槈 jestem bardzo ch臋tna na spotkanie 馃檪 dzisiaj nie mog臋, ale jutro jak b臋dzie jestem jak najbardziej za spacerkiem 馃檪 wy艣lij mi mo偶e tw贸j nr tel albo facebook’a co bym mog艂a ci臋 zaprosi膰 i wtedy si臋 dogadamy co i jak 馃檪

    #6133
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    sek w tym ze nawet nie wiedzia艂a bym jakim Busem pojecha膰 bo nic tu nie znam 馃檨 rownie偶 wy艣lij sw贸j nr tel albo facebook’a to 艂atwiej b臋dzie si臋 nam dogada膰 馃檪

    #6240
    Marlena Waskiewicz
    Participant

    Hej, mieszkam w Barnsley od 7 miesiecy i takze z checia umowilabym sie z jakimis mamami w celach pogaduchowych 馃槈 mam 2,5 letnia coreczke ktora uwielbia dzieci a niestety nie ma zadnych kolezanek i kolegow do zabawy 馃檨

    #6242
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    podaj sw贸j nr telefonu i fb to sie odezw臋 i jak mo偶esz to napisz gdzie w Barnsley mieszkasz 馃檪 pozdrawiam

    #8023
    HappyMum
    Participant

    Hej 馃檪 zagl脿da tu kto艣 jeszcze???
    Jestem mam脿 1,5 rocznego ch艂opca i te偶 mieszkamy w Barnsley… juz ponad 6 lat.

    #8024
    HappyMum
    Participant

    Dziewczyny piszcie!! Razem zawsze 艂atwiej 馃檪 Moj synek jest na etapie zabaw i kombinacji :p Fajnie by艂o by pozna膰 bratni脿 dusze z dzieckiem. Dzieciaki fajnie si臋 rozwijaj脿 bawi脿c si臋 z r贸wie艣nikami, a dla nas mamusiek taka wspolna kawa i rozmowa, czy wypad na zakupy to odskocznia od codzienni艣ci 馃檪

    #8025
    N22
    Participant

    Jak moge cb znalesc na fb? Napisz ni na priv

    #8026
    HappyMum
    Participant

    Napisa艂am 馃檪

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.