Mamy z Barnsley :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • #6119
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    Witam, rok temu przeprowadziłam się do Barnsley z Luton i po 2 mięsiącach zostałam mamą, więc nie było czasu na znalezienie koleżanek… także jeśli są tu jakieś mamy, które chciałyby się spotkać, jestem bardzo chętna 🙂 mój synek ma 9 miesięcy, pozdrawiam Ania 🙂

    #6123
    Ona21
    Participant

    Hej tez jestem mama rocznej Mai 😉 i chetnie umowilabym sie na jakis spacerek 🙂 z jakiej okolicy Barnsley jestes ?

    #6124
    kasia
    Participant

    hej a ja mam 20mc corcie i jestem w 7 tyg ciazy, tylko mieszkam w Rotherham. .; ( ale chetnie tez bym poznala jakies mamusie 😉

    #6126
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    mieszkam na Kendray, niedaleko Tesco 24h, mój chłopak pracuje na nocki, w dzień odsypia, więc szukam jakiś koleżanek co by się można spotkać, pogadać o dzieciach, ponarzekac na facetów i chodzić na spacery, w 2 zawsze to razniej 🙂 i towarzystwa dla mojego synka bo uwielbia dzieci a niestety nikogo tu nie znam… pozdrawiam Ania

    #6127
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    niestety nie jestem mobilna, ale jeśli jesteś w stanie przyjechać do Barnsley to serdecznie zapraszam 🙂

    #6128
    kasia
    Participant

    Tez nie mam auta ale sa busy;) ja pewnie moge zawitac do Barnsley daj znac kiedy bys chciala jak cos 😉

    #6129
    Ona21
    Participant

    Aniu tez mieszkam na Kendray 😉 ale troszke dalej od tesco … moze w ktorys dzien dalabys sie skusic na spacerek ? 🙂 Ja tez niestety nie mam znajomych mam z ktorymi moglabym pogadac , wiec milo byloby sie poznac !

    #6132
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    ja do Tesco mam jakieś 15 min, ale to jedyne co przyszło mi najszybciej do głowy 😉 jestem bardzo chętna na spotkanie 🙂 dzisiaj nie mogę, ale jutro jak będzie jestem jak najbardziej za spacerkiem 🙂 wyślij mi może twój nr tel albo facebook’a co bym mogła cię zaprosić i wtedy się dogadamy co i jak 🙂

    #6133
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    sek w tym ze nawet nie wiedziała bym jakim Busem pojechać bo nic tu nie znam 🙁 rownież wyślij swój nr tel albo facebook’a to łatwiej będzie się nam dogadać 🙂

    #6240
    Marlena Waskiewicz
    Participant

    Hej, mieszkam w Barnsley od 7 miesiecy i takze z checia umowilabym sie z jakimis mamami w celach pogaduchowych 😉 mam 2,5 letnia coreczke ktora uwielbia dzieci a niestety nie ma zadnych kolezanek i kolegow do zabawy 🙁

    #6242
    Anna Matyjaszczyk
    Participant

    podaj swój nr telefonu i fb to sie odezwę i jak możesz to napisz gdzie w Barnsley mieszkasz 🙂 pozdrawiam

    #8023
    HappyMum
    Participant

    Hej 🙂 zaglàda tu ktoś jeszcze???
    Jestem mamà 1,5 rocznego chłopca i też mieszkamy w Barnsley… juz ponad 6 lat.

    #8024
    HappyMum
    Participant

    Dziewczyny piszcie!! Razem zawsze łatwiej 🙂 Moj synek jest na etapie zabaw i kombinacji :p Fajnie było by poznać bratnià dusze z dzieckiem. Dzieciaki fajnie się rozwijajà bawiàc się z rówieśnikami, a dla nas mamusiek taka wspolna kawa i rozmowa, czy wypad na zakupy to odskocznia od codzienniści 🙂

    #8025
    N22
    Participant

    Jak moge cb znalesc na fb? Napisz ni na priv

    #8026
    HappyMum
    Participant

    Napisałam 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.