Akwarystyka

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #3920
    Grzegorz
    Participant

    Witam serdecznie, czy ktos sie orientuje czy jest wiecej sklepow akwarystycznych w Donny? Z tego co wiem, to jeden jest na miescie kolo marketu, ale czy jest jeszcze jakis? Jak ktos cos wie na ten temat to prosze o odpowiedz, pozdrawiam.

    #3921
    Urszula
    Participant

    Wydaje mi sie, ze w tym po drodze na Bentley tez beda jakies artykuly i rybki.
    Najbardziej w pamiec wbily mi sie kroliki, ale to dosc duzy sklep, wiec powinno chyba cos tam byc w temacie.

    #3924
    xhxh90
    Participant

    W strone Bentley to Pets at Home i The Range, a i jest jeszcze sklep na Armthorpe 🙂

    #3927
    Urszula
    Participant

    Wlasnie mi chodzilo o Pets at Home. Przyznam, ze w Range nigdy nie bylam.

    #3931
    Grzegorz
    Participant

    Dziekuje, za zainteresowanie tematem. [quote]Wydaje mi sie, ze w tym po drodze na Bentley tez beda jakies artykuly i rybki.
    Najbardziej w pamiec wbily mi sie kroliki, ale to dosc duzy sklep, wiec powinno chyba cos tam byc w temacie. [/quote] Podskocze w wolnym czasie do tych sklepow, obczaje co tam jest. Jak narazie krolikami nie jestem zainteresowany, ale dobrze wiedziec, ze tam sa. Moze komus innemu sie przyda 🙂
    [quote]W strone Bentley to Pets at Home i The Range, a i jest jeszcze sklep na Armthorpe [/quote]Mozesz sprecyzowac, gdzie miej wiecej ten sklep na Atmthorpe sie znajduje ? Bede bardzo wdzieczny. Dziekuje i pozdrawiam.

    #3932
    Urszula
    Participant

    49, Doncaster Rd, Armthorpe, Doncaster , DN3 2BU
    To mi podpowiedzial wujek google-sklep fish-n-fings, ale jak wpisuje pet shop armthorpe, znajduje jeszcze kilka adresow m.in Beckett Road w Doncaster(?)
    😉

    #3933
    Karol Donkarski
    Participant

    Hej.
    Tu podaje link na sklepy które według mnie są najlepsze http://www.viscum.co.uk/ . Sklepu na armthorpe nie polecam wszystkie rybki zakupione tam zdychają , jest to opinia moja i kolegów. Co do Viscuma to obsługa się zna i doradza można też tam sprzedawać rybki jak i negocjować cenę(co do gościa na armthorpe -sprzeda ci piranie z gupikami i powie że nic się nie stanie). Pozdrawiam. 🙂

    #3935
    Grzegorz
    Participant

    Witam
    [quote]49, Doncaster Rd, Armthorpe, Doncaster , DN3 2BU
    To mi podpowiedzial wujek google-sklep fish-n-fings, ale jak wpisuje pet shop armthorpe, znajduje jeszcze kilka adresow m.in Beckett Road w Doncaster(?)[/quote]
    Juz znalazlem sam ale dzieki za info.
    [quote]Hej.
    Tu podaje link na sklepy które według mnie są najlepsze http://www.viscum.co.uk/ . Sklepu na armthorpe nie polecam wszystkie rybki zakupione tam zdychają , jest to opinia moja i kolegów. Co do Viscuma to obsługa się zna i doradza można też tam sprzedawać rybki jak i negocjować cenę(co do gościa na armthorpe -sprzeda ci piranie z gupikami i powie że nic się nie stanie). Pozdrawiam. [/quote]
    Wlasnie dzisiaj tez dostalem namiary na sklep viscum. Podobno to bardzo dobry sklep akwarystyczny. W wolnej chwili tam podjade i sie zorientuje co tam maja.
    Dziekuje za odp i pozdrawiam:)

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.