Zrób coś dobrego tego lata. Rajd 1000km w 9 dni przez Polskę dla polskich hospicjów.

Chcesz być częścią wspaniałej przygody rowerowej tego lata? 1000 km w dziewięć dni przez najpiękniejsze zakątki w Polsce.

 

Zobaczysz starą stolicę Polski, Gniezno, tętniący życiem Gdańsk i zakosztujesz pobytu w nastrojowych nadmorskich miejscowościach wiejskich, ale przede wszystkim będziesz miał okazje skosztować prawdziwej kuchni polskiej oraz poznać po drodze polską gościnność . 1000km  to wielkie wyzwanie, ale możliwe do zrealizowania przez każdego kolarza i wszystkich amatorów!

Trasa: Bielsko-Biała (Polska południowa) do Gdańska (North Coast of Poland), głównie na mniejszych obszarach wiejskich (ale drogach asfaltowych).
Termin: Sobota 13 lipca 2013 – niedziela 21 lipca 2013

W rajdzie biorą udział polscy i brytyjscy kolarze oraz lokalni wolontariusze. W ubiegłym roku setki rowerzystów dołączyły do nas na początkowych i końcowych 3 km trasy.

 

Maja Włoszczowska, mistrzyni świata kolarstwa górskiego i wicemistrzyni olimpijska z Pekinu, honorowy patron tegorocznego rajdu „Przez Polskę dla polskich hospicjów” gorąco zachęca do wzięcia udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu:
Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele osób wokół potrzebuje naszej pomocy i jak niewiele nas ta pomoc może kosztować. Rajd Fundacji Hospicyjnej nie tylko ma na celu uwrażliwienie społeczeństwa, zwrócenie uwagi na hospicja, ale także promuje aktywny tryb życia. Daje przykład świetnej inicjatywy łączenia przyjemnego z pożytecznym. To coś w czym chętnie biorę udział.

Na trasie będziesz wspierany przez wykwalifikowanych wolontariuszy, a każdy zebrany grosz zostaje bezpośrednio przekazany w Polsce do wspierania dzieci i dorosłych ze śmiertelnymi chorobami, aby godnie mogli spędzać ostatnie chwile w gronie najbliższych.

Jeszcze sa wolne miejsca na tegoroczny rajd więc zarejestruj się już dziś!

http://www.alinafoundation.org/cycle-poland-2013.html
Koszt uczestnictwa: £ 490 + loty. Obejmuje to bezpieczne przesyłanie rowerów w Polsce, transfer na lotnisko, wsparcia Van, zakwaterowanie na 10 nocy „, oraz posiłki przez 9 dni.
 
Alina Foundation jest organizacją charytatywną zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii (nr 1137887), która zapewnia istotne wsparcie i sprzęt dla dzieci i dorosłych ze śmiertelnymi chorobami oraz dla ich rodzin.

Wszystkie informacje znaleźć można na stronie fundacji:
http://www.fundacjababcialiny.org.pl/rajd-rowerowy-2013.html

możesz również skontaktować się z nami telefonicznie

Ewa 07727 082630
Janusz 01494 812342
info@alinafoundation.org