Weekend z Kabaretem Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju zaprasza na premierowe występy w Sheffield, Manchester i Birmingham. W dniach 21- 23 września niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny kabaretowej zaprezentują się w nowym, wzmocnionym składzie. Organizatorem trasy jest portal Leeds-Manchester.pl.

 

 

Nazywani geniuszami polskiego kabaretu, bo genialnym trzeba byc, źeby zrobić skecz o drzwiach który śmieszy miliony, występują nieprzerwalnie od 1996 roku. Trzon grupy stanowią: Robert Górski, Przemek Borkowski, Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć. W czerwcu do Kabaretu Moralnego Niepokoju dołączyła Magda Stużyńska! Magda, to świetna aktorka komediowa znana szerszej publicznosci z takich seriali jak Zlotopolscy czy Hotel 52, jak również ze sceny warszawskiego Teatru Kwadrat, gdzie gra u boku m.in. Jana Kobuszewskiego.

 

Kabaret Moralnego Nipokoju mówi o sobie, że jest „ Kabaretem, któremu najbliższy jest przydomek „literacki”, który składa swoje programy z piosenek, także tych lirycznych, skeczy i monologów, także tych pisanych mową wiązaną”. W swojej twórczości nawiązują to aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć nieobca jest im także poetyka absurdu.

 

Kabaret stworzył szereg barwnych postaci będących znakiem rozpoznawczym grupy, które pojawiają się w wielu skeczach kabaretu m.in.: Spikerka i Pan Karol, Gwidon i Romek, Wujek i ciotka czy Badyl. Czego mogą sie spodziewać fani ich humoru? Występów śmiesznych, fajnych i z polotem.

 

A więc nie pozostaje nam już nic innego niż zaprosić Państwa na pięć występów Kabaretu Moralnego Niepokoju w nowym, wzmocnionym Magdy talentem i urokiem osobistym składzie. Bilety w cenie 18 funtów można zakupić on-line na stronie www.ticketweb.co.uk oraz w wybranych polskich sklepach, których adresy znajdują sie na stronie: www.leeds-manchester.pl/kmn.

 

 

Harmonogram występow Kabaretu Moralnego Niepokoju:

 

 

21.09.2012, piątek – Sheffield, Montgomery Theatre, Surrey Street, S1 2LG, 8.00pm

22.09.2012, sobota – Manchester, The Dancehouse Theatre, 10 Oxford Road, M1 5QA, 4.30pm

22.09.2012, sobota – Manchester, The Dancehouse Theatre, 10 Oxford Road, M1 5QA, 8.00pm

23.09.2012, niedziela – Birmingham, The Drum Theatre, 144 Potters Lane, Aston, Birmingham, B6 4UU 4.30pm

23.09.2012, niedziela – Birmingham, The Drum Theatre, 144 Potters Lane, Aston, Birmingham, B6 4UU 8.00pm