Podejmij wyzwanie! Aktywna wyprawa do Yorshire Paintball Centre!

Paintball AktywniwUK

Do akcji zapraszamy wszystkich poznanych Aktywnych, jak i tych, którzy dołączą w Nasze szeregi już 02.03 podczas sesji Paintball w Yorkshire Paintball Centre – wielokrotnie nagradzanym/wyróżnionym polu paintballowym w UK!

 

Tak Aktywni!!! Nadszedł ten czas, kiedy to podejmujemy sie organizacji pierwszych odpłatnych imprez, z których cały dochód przeznaczony będzie na rozwój i prowadzenie projektu aktyWniUK. Środki zebrane podczas imprez, pozwolą Nam na kolejne inicjatywy oraz wsparcie tych już istniejących, które nadal potrzebują pomocy by móc istnieć.

Nasz paintball będzie w pełni prowadzony przez profesjonalny i doświadczony zespól z YPC, na czele z poznany nam Andy. Impreza będzie się odbywać co 4 miesiące. Zaczynamy od 02.03.2014. Akcja będzie trwać dopóki, będziemy w stanie prowadzić projekt aktyWniUK.

Krótko o imprezie, o której szczegółowe informacje znajdziecie w Naszym kalendarzu i pełnym opisie >>PAINTBALL<<. Niejednokrotnie mieliśmy przyjemność bawić się podczas gier paintball. Nasze doświadczenie dało Nam obraz jak sama impreza powinna wyglądać i co jest najważniejsze, czyli miejsce i ekipa prowadząca. Dlatego wybraliśmy YPC, gdzie profesjonaliści dopracowują gry oraz scenerie. Mamy wyjątkowe szczęście, że YPC jest tak blisko i oferuje taki rarytasek – jakim jest największy most paintballowy w EU. Pole przyciąga ekipy ze Stanów Zjednoczonych jak i zakątków całej europy.

{youtube}XPora3Hzq_w{/youtube}

YPC to pasjonaci tego sportu. Raz w miesiącu organizują Oni imprezę, która w skrócie polega na tym, że płaci się jedynie za wstęp £20 i można przywieść własne kulki bez limitu! Każdy jednak musi posiadać własny sprzęt, który niejednokrotnie jest dość drogi. Jednak osoby ze swoim wyposażeniem powiedzą Wam jak szybko się zwraca inwestycja, jeżeli ktoś naprawdę często lubi pogrywać. Dlatego też Nasze spotkanie poza świetną zabawą, od czasu do czasu jest również wprowadzeniem Naszej aktywnej polonii w szeregi YPC.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!!! Aktywni, gwarantujemy Wam całą Naszą uwagę podczas sesji. Chętni będą upamiętnieni na fotografiach i video które opublikujemy w Naszym serwisie. Mamy nadzieje zobaczyć i Ciebie w naszej galerii!

Kiedy: 02.03.2014 (niedziela)

Gdzie: Yorkshire Paintball Centre, Skipwith, North Yorkshire YO8 5SW, UK

Kontakt: 07411213958, dawid@aktywniuk.com

Strona internetowa: http://www.ypc.co.uk/

Do Zobaczenia 02.03.2014!

WYKUP MIEJSCE

UWAGA Apel do SPONSORÓW I MEDIÓW:

Poszukujemy Sponsorów oraz patronów medialnych, którzy pomogą w organizacji Naszych aktywności oraz przy ich promowaniu. Sponsorów odsyłamy do Naszej oferty sponsoringu. Serdecznie zapraszamy. Jesteśmy przekonani, że dołączając do już Nam bliskich Sponsorów będziecie o krok do przodu przed konkurencją wśród Naszych oddanych Aktywnych. 

Media zapraszamy do kontaktu z Nami. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł i gwarantujemy Wam, że ukażecie się na materiałach promocyjnych wydarzeń organizowanych z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Źródło: aktywniuk.com