Pierwszy Kongres Polskich Przedsiębiorców w UK

Kongres, organizowany przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową i Polish Business Link, będzie miał miejsce 9 października 2014 roku w Londonie.

 

To pierwsze w historii Unii Europejskiej tego typu wydarzenie w UK. Mimo to jednak jego organizatorzy już dzisiaj przekonani są o powodzeniu przedsięwzięcia. Ich doświadczenie z ubiegłych lat obejmuje organizację szeregu spotkań dla polskich przedsiębiorców z Wielkiej Brytanii, na których propagują idee efektywnego biznesu, nowoczesnego marketingu czy networkingu. Cztery Seminaria Biznesowe zorganizowane w roku 2012 oraz cztery w roku 2013 zgromadziły blisko 600 ukierunkowanych na rozwój własnej działalności odbiorców. Stąd też możemy spodziewać się, iż Kongres Polskich Przedsiębiorców w UK będzie naprawdę wielkim wydarzeniem.

Tematyka całodniowego eventu dotknie takich zagadnień jak dostępne w UK dofinansowania na rozwój działalności, środki finansowania start-upów, programy wspierające działania przedsiębiorców czy też prawo i ekonomia Zjednoczonego Królestwa. Uczestnicy Kongresu będą mieli niepowtarzalną okazję, by zdobyć praktyczną wiedzę nt. samorozwoju z zakresu zarządzania biznesem, jak również skutecznego marketingu – tak ważnego w aspekcie dotarcia z ofertą do brytyjskiego (i nie tylko) konsumenta. Podczas wydarzenia swoimi doświadczeniami podzielą się także polscy przedsiębiorcy, których działania na Wyspach już zaowocowały sukcesem. Będąca integralną częścią Kongresu sesja networkingowa będzie niepowtarzalną okazją do nawiązania między uczestnikami bezcennych kontaktów biznesowych. Jeżeli posiadasz determinację w dążeniu do realizacji swojego biznes planu w Wielkiej Brytanii i szukasz do tego skutecznych dróg, Twoja obecność na Pierwszym Kongresie Polskich Przedsiębiorców w UK jest obowiązkowa!

Michael Dembinski, Główny Doradca w Brytyjsko Polskiej Izbie Handlowej zachęca do uczestnictwa w Kongresie -Jeśli jesteś zdecydowany zrealizować swoje plany biznesowe w Wielkiej Brytanii i nie wiesz od czego zacząć, lub jeśli chcesz rozwijać swoją firmę na większą skalę Twoja obecność na pierwszym kongresie polskich przedsiębiorców w Londynie jest obowiązkowa.

REJESTRACJA: WWW.PBLINK.CO.UK/KONGRES