Myślisz o awansie zawodowym lub zmianie zawodu? Doradcy Next Step będą gotowi ci w tym pomóc.

 

Next Step jest organizacją niezależną, świadczącą bezpłatne usługi, udzielającą informacji i porady w sprawach edukacyjnych i zawodowych osobom zamieszkałym w Anglii.

Usługi Next Step dostępne są w różnych językach, w tym w języku polskim pod numerem 0800 093 11 14 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Pod tym numerem można porozmawiać z doradcą w języku polskim i dowiedzieć się jakie kroki podjąć by zacząć naukę i pracę w Anglii.

Jeżeli myślisz o awansie zawodowym lub zmianie zawodu, doradcy Next Step będą gotowi ci w tym pomóc. Rozumiemy, że decyzję w sprawie zdobycia nowych kwalifikacji, czy zmiany profesji są trudne; jak czasochłonne jest szukanie nowej pracy, dlatego oferujemy swoje wsparcie.

Oferujemy sporo informacji dla osób zagrożnych przymusowym zwolnieniem z pracy; a także dla osób które starają się zorganizować naukę czy pracę wokół obowiązków rodzinnych lub innych sytuacji życiowych.

Pomożemy ci znaleźć kurs odpowiedni do twoich potrzeb, jednocześnie służymy poradą na temat dofinansowań do kursów i opieki nad dzieckiem podczas nauki. Jeżeli potrzebujesz pomocy w identyfikacji umiejętności jakie posiadasz, nasi doradcy pomogą ci w uświadomieniu sobie atutów zawodowych.

Staramy się każdą poradę dostosowywać do indywidualnej sytuacji klienta biorąc pod uwagę sytuacje w jakiej się znajduje, oczekiwania i perspektywy zawodowe jakie posiada.

Pamietaj że rozmawiamy w języku polskim pod numerem 0800 093 1114.