Koncerty zespołu Weekend w Doncaster, Leeds i Preston

Koncerty zespołu Weekend w Doncaster, Leeds i Preston

Już prawie 14 mln osób zobaczyło ich hit 'Ona tańczy dla mnie’ na kanale YouTube. Tym razem wystąpią w Doncaster, Leeds i Preston.

Popularna w Polsce grupa Weekend po raz pierwszy odwiedzi UK już w grudniu tego roku. 'Weekendowcy’ przyjadą na trzy występy w Leeds, Preston i Doncaster.

Trasa koncertowa:

  • 14 grudnia,piątek, Polski Ośrodek Katolickim w Leeds
  • 15 grudnia, sobota, Preston
  • 16 grudnia, niedziela, Klub Walkabout, Doncaster

Portal Doncaster.pl ma do rozdania 2 bilety na koncert zespołu Weekend w Doncaster.

Hitem internetu w ostatnich tygodniach stał się przebój grupy Weekend 'Ona tańczy dla mnie’, który na YouTube obejrzało już prawie 14 mln osób a liczba ta szybko rośnie.

{youtube}JvxG3zl_WhU{/youtube}

O zespole

Grupa WEEKEND powstała w 2000 roku. Założycielami grupy byli Radosław Liszewski wokalista i lider zespołu oraz Tomasz Jakubowski, który od początku pełni rolę managera grupy. Lecz grupa WEEKEND to nie tylko Radek który czaruje was swoim głosem. Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski  i Paweł Nitupski.

Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, między innymi w 2003 roku zdobył nagrodę za najlepszy występ, a 2010 i 2012 Nagrodę Burmistrza Miasta na festiwalu disco polo i dance w Ostródzie.

Przez okres wielu lat zagraliśmy niezliczoną ilość koncertów, wydaliśmy kilka płyt, stworzyliśmy wiele bardzo znanych piosenek, z których tytuły takie jak: „Za Miłość Mą”, „Jesteś Zajebista” ,Playboy”, „To Karolina” …itd… wpisały się już do kanonu polskiej muzyki tanecznej. Począwszy od dużych miast, po małe miejscowości jak i gminy gramy porywające oraz bardzo energetyczne koncerty, na których z całą pewnością nie da się nudzić, na których to bardzo dobra muzyka, pozytywna energia i uśmiech na twarzy są mottem przewodnim zespołu Weekend!!!

Trasa koncertowa zespołu Weekend w UK

Bilety

  • przedsprzedaż – £12
  • w dniu imprezy – £15

Gdzie kupić bilety

  • Sklep U Andrzeja, Sandringham Road, Intake, Doncaster
  • Galeria Urody i Mutant Muscle, 59 Copley Road, Doncaster, DN1 2QP
  • Sklep spożywczy przy Kościele Polskim w Leeds

Bilety można także nabyć  telefonicznie oraz drogą elektroniczną.