Koncerty Koniec Świata w Doncaster i Leeds

Koniec Świata w Doncaster i Leeds

W styczniu 2016 na zaproszenie YaHa Events do Wielkiej Brytanii na swoją pierwszą na Wyspach 2-koncertową minitrasę zawita zespół KONIEC ŚWIATA!!

 

Formacja istnieje już 15 lat i ma na swoim koncie 7 długograjacych płyt, kilka wydan „the best of” oraz rzesze fanów.

Koniec Świata to rock&rollowo-folkowa wizytówka Śląska. Od 2000 roku zagrali ponad 700 koncertów w Polsce, a także Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie. Byli na największych festiwalach: Przystanek Woodstock, Jarocin, Seven Festival, Cieszanów Festival. Chłopaki grają energetyczne utwory o miłości, rewolucji i życiu w metropolii, zawieszonej gdzieś poza czasem i szerokością geograficzną…

Koniec Świata na swoich płytach umiejętnie łączy trudne tematy utworów ze zwiewnymi, wpadającymi w ucho melodiami, ze wspomnimy tutaj chociazby „Hotel Polonia”, „Liubliu”, „Dziewczyna z Naprzeciwka” czy „Oranżada”:

Tak naprawdę dopiero koncerty pozwalają w pełni przekonać się o ich sile. Świetny kontakt z publicznością, śpiewającą z zespołem refreny, a nawet całe utwory, energia i profesjonalizm na scenie. To wszystko stawia Koniec Świata w gronie pretendentów do miana „głosu pokolenia” dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestoparolatków. Poza wydawaniem płyt i intensywnym koncertowaniem muzycy znajdują czas także na inne zajęcia: W 2007 roku Jacek Stęszewski i Jacek Czepułkowski skomponowali muzykę do filmu „Raj za Daleko” w reżyserii Radosława Markiewicza, a obraz ten został uznany za najlepszy film polski na Festiwalu Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Rok 2016 KONIEC ŚWIATA zacznie dwoma koncertami w Wielkiej Brytanii, i nową płytą, zatytułowaną God Shave The Queen, która oficjalnie ukaze się 15 stycznia, a więc dwa tygodnie przed ich planowanym przylotem 🙂

Zagrają dla nas dwa koncerty: 

– 29 stycznia w Leeds w Eiger Music Studios,

– 30 stycznia w Doncaster, w The Leopard.

Bilety na wszystkie wydarzenia w cenie £12 są już do kupienia na stronie organizatora www.yahaevents.co.uk (bez żadnych opłat administracyjnych!). Wejsciowki bedzie mozna rowniez nabyć na „drzwiach” w dniu koncertu cenie £15.

Koncerty Zespołu bedą supportowane przez dwie polskie kapele, na codzień grające w UK: punkowo-reagge’ową Czapę z Londynu oraz miekką i pozytywną Eleven z Carlisle!! Nastawcie się na mega energię, pozytywne wibracje i duuuużo świetnego, rockowego brzmienia!! Niech Was nie zabraknie na koncertach!!

Więcej info o KONCU ŚWIATA, supportach i koncertach znajdziecie na fejsbukowej stronie organizatora: 

https://www.facebook.com/YaHaEvents

CO-GDZIE-KIEDY?

Koncert w Leeds: piątek 29 stycznia 2016

Eiger Music Studios, New Craven Gate Industrial Estate, Leeds, LS11 5NF

Wejscie od 19:00, poczatek koncertu o 20:00.

Bilety w cenie £12 w przedsprzedaży można nabyć online na www.yahaevents.co.uk, lub w dniu koncertu £15, uwaga płatne tylko gotówką!

Koncert w Doncaster: sobota 30 stycznia 2016

The Leopard, 2 West Street, DN1 3AA

Wejscie od 19:00, poczatek koncertu o 20:00.

Bilety w cenie £12 w przedsprzedaży można nabyć online na www.yahaevents.co.uk, lub w dniu koncertu £15, uwaga płatne tylko gotówką!

Zapraszamy goraco! Do zobaczenia pod sceną!! :))

{youtube}6Qq9xM8RCSw{/youtube}

{youtube}youH_0HHuOI{/youtube}

{youtube}n9pp9OO7vr4{/youtube}

Koncery Koniec Świata w Doncaster i Leeds