*Odwołane!* Koncert zespołu Piersi w Sheffield!

Koncert odwołany!

10.09.2015 organizator koncertu Piersi w Sheffield, poinformował, że koncert zostaje odwołany. Wszyscy, którzy zakupili bilet na koncert w Sheffield dostaną zwrot pieniędzy.

 

Kilka słów o zespole – polski zespół grający szeroko pojętą muzykę rockową. Powstał w 1984 roku w Niemodlinie z inicjatywy wokalisty Pawła Kukiza, gitarzysty Rafała Jezierskiego, basisty Zbigniewa Moździerskiego oraz perkusisty Andrzeja Olszewskiego. W 1997 roku po związaniu się z krajowym oddziałem koncernu EMI formacja przyjęła nazwę Kukiz i Piersi. Do 2013 roku funkcję lidera Piersi pełnił Paweł Kukiz wraz z którym w składzie formacja zarejestrowała dziewięć wydawnictw, a także wylansowała m.in. takie przeboje jak „Maryna”, „Zośka”, „Całuj mnie” i „O, Hela”. Ówczesną twórczość zespołu charakteryzowały prześmiewcze teksty, poruszające kwestie społeczne, kulturalne i polityczne w Polsce.

Po opuszczeniu w 2013 roku składu przez Kukiza szeregi formacji uzupełnił wokalista bułgarskiego pochodzenia – Adam „Asan” Asanow. Natomiast nazwa grupy została skrócona do – Piersi. W odnowionym składzie zespół zarejestrował wyróżniony platynową płytąalbum pt. Piersi i przyjaciele 2. Pochodząca z płyty piosenka „Bałkanica”, utrzymana w stylistyce pop-rocka i folku, przysporzyła grupie nowych odbiorców. Kompozycja trafiła na liczne listy przebojów rozgłośni radiowych w Polsce.

 

Zespół na chwilę obecną koncertuje w składzie:

Zbyszek „Dziadek” Moździerski – bas

Marek „Mały” Kryjom – wokal, gitara, przeszkadzajki

Marcin „Manio” Papior – perkusja

Adam “Asan” Asanov – wokal

Adam „Hans” Kłos – gitara

Marcin „Rospor” Respondek – puzon

Erwin Żebro – trąbka

 

Kiedy: 12.09.2015 Sobota

Gdzie: Klub CORPORATION, 2 Milton Street, SHEFFIELD S1 4JU

Start: 20:00 (drzwi otwarte od 19.30)

 

LIMIT WIEKU: 14+, WSZYSCY PONIŻEJ 16 ROKU ŻYCIA MOGĄ WEJŚĆ TYLKO POD OPIEKA OSOBY DOROSŁEJ (18+) !

Parking: Eldon Street – jeżeli wybieracie się samochodem

Bilety więcej informacji: www.thevent.pl 

1 tura biletów – £20 

2 tura biletów – £23

3 tura biletów – £25

 

{youtube}Pqaxe5o2Apo{/youtube}

{youtube}PFoRaV615VM{/youtube}

 

Piersi w Sheffield