Kabaret Neo-Nówka we wrześniu w Sheffield

21 września Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Montgomery Theatre w Sheffield.

Ulubieńcy publiczności, Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Anglii z programem, pt. „Same hity i jeden śmieszny skecz”. W dniach 20-22 września 2013 zapraszamy na występy do Bristol, Sheffield i Northampton. Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk.

Kabaret Neo-Nówka to najbardziej rozpoznawalny  i popularny polski kabaret młodego pokolenia. Trójka Wrocławian zaskarbiła sobie sympatię publiczność  kreowaniem wyrazistych postaci, które zwykle są zwierciadłem polskiej mentalności, zalet i przywar. O skeczu „Niebo”, który stał się niewątpliwym hitem i wizytówką kabaretu Neo-Nówka, już dziś można powiedzieć, że przejdzie do historii polskiej sceny kabaretowej. Luz, inteligencja i umiejętność improwizowania to największe atuty Neo-Nówki. Wrocławianie mają za sobą niezliczoną liczbę realizacji telewizyjnych oraz setki występów rocznie  w kraju i za granicą.

 

A więc nie pozostaje nam już nic innego niż zaprosić wszystkich wielbicieli talentu Kabaretu Neo-Nówka na występy w UK. Bilety w cenie 19 funtów można zakupić on-line oraz w wybranych polskich sklepach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kabareton.co.uk

Głównym sponsorem imprezy jest firma Western Union. Sponsorem jest firma Lycamobile.

Dodatkowych informacji udziela Marcin Kwiatkowski tel. 07540 222-487, email: marcin(at)leeds-manchester.pl