zmiana npower na eon (…)

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • #3601
    magdalena
    Participant

    Ostatnio zmienilam dostawce pradu i gazu z npower na eon… wszystko odbylo sie dosc sprawnie… dodam ze mam liczniki na karte i klucz… jakiez bylo moje zdziwienie kiedy dostalam- final statement- z npower i kwota do zaplaty cos okolo 10 funtow. Kwota niby smieszna ale uwazam ze wogole bezsensowna skoro licznik na klucz ( za ile kupowalam sobie tyle zuzylam!!!) wiec skad oni to wzieli???? Niby pisza co i jak… sa daty kiedy i za ile kupowalam prad i na koncu im wychodzi kwota do zaplaty… Nie moge tego pojac zawsze wydawalo mi sie to bardzo jasne przy takich licznikach!!! Moze ktos z was mial podobna sytuacje??? Bo nie wiem co o tym myslec!?!

    #3602
    Doncaster
    Keymaster

    Mi przytrafiło sie cos podobnego i też z Npower. Zmieniłem licznik z przedpłatowego na standardowy i Npower wysłało mi rachunek za okres kiedy licznik ładowany był tokenami.

    Zadzwoniłem do nich i wszystko odkręcili. Napewno pomoże jeśli masz rachunki za te tokeny ale ja nie miałem i anulowali rachunek.

    Mają tam duży bałagan, jak zresztą wszędzie… Eon, Britisch Gas, Southern Electric, wszędzie tak samo.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.